HOME / INNE / Zostanie otwarty sklep z naturalnymi kosmetykami.


sklep z naturalnymi kosmetykami
sklep z naturalnymi kosmetykami

Zostanie otwarty sklep z naturalnymi kosmetykami.

Sieć Lush Fresh Handmade Cosmetics otworzy sklep z naturalnymi kosmetykami w centrum handlowym Westquay w Southampton.

Sklep z branży kosmetycznej, oferujący przyjazne środowisku produkty ma zostać otwarty w Southampton, dając jednocześnie nowe miejsca pracy. Firma planuje rekrutację 18 członków nowego personelu, z czego troje powołanych na stanowiska kierownicze, a pozostałe 15 – na stanowiska sklepowe. Lush Fresh Handmade Cosmetics ma założyć swój oddział w mieście około połowy lipca, chociaż ta data nie jest jeszcze potwierdzona. Spółka założyła swoją pierwszą filię w Southampton na East Bargate Street w 2000 roku.

Dyrektor generalny Westquay, Andy Collyer, wyraził swoje zadowolenie względem planów otwarcia sklepu Lush w centrum handlowym. Uznał, że zawsze mają na celu zdanie klientów, a witając tę firmę, zaczną rozwijać swoją współpracę z z naturalnym przemysłem kosmetycznym.

Lush Fresh Homemade Cosmetics jest znany z innowacyjnych produktów, takich jak kulki do kąpieli, żele pod prysznic i szampony sklep. Jednak planuje sprzedaż innych rzeczy, jakie posiada w swojej ofercie. Stuprocentowo naturalne, ręcznie robione kosmetyki, w tym szeroki wachlarz kosmetyków aromatyzowanych, kremów, żeli, peelingów, balsamów i wielu innych – tak ma wyglądać asortyment sklepu.

Klienci kupujący produkty tej marki podróżują po całym świecie, osobiście odwiedzając dostawców i sprawdzając pochodzenie składników, spotykają się z plantatorami i pracownikami, dbając o dobre warunki pracy.

Sklep z naturalnymi kosmetykami zostanie otwarty obok River Island i Superdry na trzeciej kondygnacji centrum handlowego.

 

fot. DailyEcho
więcej o southampton.pl N

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Kobiety Mafii 2 w kinach w Southampton 2019

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.