HOME / ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Jak założyć firmę ?- wydarzenie dla startupów.


Jak założyć firmę ?- wydarzenie dla startupów.
Jak założyć firmę ?- wydarzenie dla startupów.

Jak założyć firmę ?- wydarzenie dla startupów.

Jak założyć firmę ?- wydarzenie dla startupów.

Rozpoczęcie własnej działalności to poważne przedsięwzięcie. Dobry pomysł, pasja i chęci nie wystarczą – trzeba jeszcze przejść przez niekończącą się listą rzeczy do zrobienia, podjąć milion kluczowych dla przyszłości Twojej firmy decyzji, biorąc jednocześnie pod uwagę kwestie prawne, księgowe, marketingowe oraz najtrudniejsze ze wszystkich – finansowe.

Znaków zapytania i niewiadomych jest więcej niż odpowiedzi, a czasu coraz mniej. Dlatego, aby nie tracić go jeszcze więcej, dowiedz się wszystkiego od profesjonalnego i doświadczonego specjalisty, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Gdzie znaleźć takiego doradcę? Wystarczy przyjść na spotkanie networkingowe „Biznes po godzinach”, które odbędzie się 29 czerwca, o godz, 19.00 w SkyBar w Hotelu Hilton. Spotkanie organizowane jest przez Polish Business Hub, który zrzesza polskich przedsiębiorców na południu Anglii i wspiera ich w rozwoju swoich firm.

Ekspertem, który opowie o początkach działalności biznesowej będzie Rob Arnold z Outset Bournemouth – doradca biznesowy i przedsiębiorca z ponad 17-letnim doświadczeniem.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się między innymi:

  • jak założyć firmę
  • jak dopełnić wszelkich formalności (w tym jak uzyskać licencje i zezwolenia)
  • gdzie szukać informacji
  • o czym należy pamiętać zakładając biznes (w tym podstawy finansów)
  • jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów
  • jakie kroki podjąć dalej.

 

Ponadto, w drugiej części spotkania organizatorzy przewidzieli sesję networkingową, podczas której każdy z uczestników otrzyma lampkę Prosecco i będzie miał okazję poznać innych przedsiębiorców, podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, a także dowiedzieć się więcej o prowadzeniu własnej firmy.

Zapraszamy wszystkie start-upy oraz osoby, które planują założyć własną działalność. 

– Wiedza i kontakty, które zyskasz podczas tego dwugodzinnego spotkania to najlepszy start dla Twojej firmy – mówi Ewa Erdmann, założycielka Polish Business Hub i organizatorka wydarzenia. – Początki działalności biznesowej zawsze są trudne, dlatego ważne jest, aby mieć łatwy dostęp do informacji i ludzi, którzy pomogą, zainspirują i zmotywują do działania. Wszystko to znajdziesz na naszym spotkaniu „Biznes po godzinach”.

Prezentacja będzie prowadzona w języku angielskim, jednak można będzie skorzystać z pomocy tłumacza.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie www.polishbusinessuhub.co.uk 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Przydatne adresy i Telefony w Southampton Anglia

Przydatne adresy i Telefony w Southampton

Na tej stronie znajdziesz kilkanaście przydatnych linków, które mogą okazać się pomocne w wyszukiwaniu ciekawych miejsc, adresów lub telefonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 6 =