HOME / Wiadomości / UK / Wytworny Bal Andrzejkowy w Bournemouth!


Wytworny Bal Andrzejkowy w Bournemouth!
Wytworny Bal Andrzejkowy w Bournemouth!

Wytworny Bal Andrzejkowy w Bournemouth!

Wytworny Bal Andrzejkowy w Bournemouth!

Zaprasza na

24 LISTOPADA 2017PIĄTEK

Od 19:00 do 3:00 rano

Carrington House Hotel Bournemouth 

To będzie bal w tradycyjnym polskim stylu, jaki znamy z rodzimego kraju i za jakim tak bardzo tęsknimy. Wytworne kreacje, przepięknie udekorowana i oświetlona sala, wykwintne dania serwowane przez obsługę kelnerską i doskonała muzyka na żywo w wykonaniu zespołu, który przybędzie do nas specjalnie na tę okazję z Polski!

Wieczór Andrzejkowy od dawna kojarzy się w polskiej tradycji z wyjątkową zabawą i ten bal jest właśnie taką okazją, aby tę tradycyjną polską zabawę przeżyć w polonijnym gronie, wśród tutejszych przyjaciół!

Zapraszamy na Ekskluzywny Bal Andrzejkowy na 100 par w prawdziwie polskim stylu i niepowtarzalnym klimacie!

8 godzin zabawy przy muzyce na żywo

z rewelacyjnym zespołem

 

Gwarancją udanej imprezy jest bardzo bogaty repertuar zespołu, obejmujący pełen wachlarz gatunków muzycznych, począwszy od standardów z lat sześćdziesiątych po najnowsze hity polskich i zagranicznych list przebojów! Zespół zadba również, aby wszyscy uczestnicy wyśmienicie się bawili, organizując wspólne humorystyczne, a zarazem subtelne zabawy.

 

Wszystkich uczestników czeka zatem porcja wyśmienitej zabawy i to bez względu czy przybędą w licznym gronie swoich przyjaciół, czy też samotnie. Wszyscy z pewnością zawrą nowe znajomości i na długo będą wspominać ten bal.

Wytworny Bal na 100 par!

Wykwintne dania przygotuje dla nas profesjonalna firma kateringowa Homemade Dinners specjalizująca się w wyszukanych daniach na uroczyste imprezy okolicznościowe.

Działająca na co dzień w okolicach Londynu firma ma na swym koncie niezliczoną ilość przyjęć w najbardziej ekskluzywnych i elitarnych hotelach w stolicy brytyjskiej, podczas których zdołała zadowolić najbardziej wymagające podniebienia gości. Profesjonalizm i doświadczenie firmy Homemade Dinners jest gwarancją najlepszej jakości i doskonałości serwowanych na balu dań!

Potrawy na ten wyjątkowy wieczór przyrządzi osobiście szef kuchni, należący do stowarzyszenia kucharzy i cukierników w UK, człowiek o wielkim sercu i zamiłowaniu do gotowania oraz poszukiwania nowych smaków – Adam Żołądek.

Na dobry początek podana zostanie kolacja – Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym z pieczonymi ziemniaczkami i zestawem surówek. Około północy zostanie podany drugi posiłek – Strogonow z pieczywem.

Przez cały czas trwania imprezy do dyspozycji gości będzie wiejski stół wspaniałości. Wyśmienite polskie wędliny, pieczone mięsa, tradycyjne przekąski oraz wiejski chleb.

Bal rozpocznie się o godzinie 19:00, a doskonałą zabawę do godziny 3:00 rano zapewni przebojowy zespół muzyczny Memento, w którego repertuarze znajduje się ponad 800 różnego rodzaju utworów od największych szlagierów po najnowsze przeboje!

Bilety w cenie £55/os. dostępne już teraz pod nr telefonu 07535268050. Istnieje możliwość rezerwacji stolików na 10 – 12 osób, aby spędzić ten wyjątkowy wieczór w gronie najbliższych przyjaciół, chociaż bardzo możliwe, że to nasze grono przyjaciół znacznie się powiększy podczas trwania imprezy :). To będzie bal w wyjątkowym klimacie i miłym towarzystwie z wieloma znamiennymi gośćmi i niespodziankami!

Zapraszamy!

Liczba biletów ograniczona do 100 par, bo mimo bardzo obszernej sali balowej z wielkim parkietem, taka liczba gości zapewni nam odpowiedni komfort zabawy.
Wstęp od 18 lat.

W cenie biletu:

– Profesjonalnie przystrojona sala balowa z doskonałym oświetleniem i nagłośnieniem!

– Rewelacyjny zespół z Polski, który zapewni wyśmienitą zabawę! Osiem godzin muzyki na żywo!

– Wyborny katering, dwa wykwintne dania gorące, napoje zimne oraz kawa i herbata!

– Wiejski stół bogato zastawiony polskimi wędlinami oraz tradycyjnymi przekąskami i pieczywem!

– Profesjonalna obsługa kelnerska!

Alkohol serwowany będzie w przystępnych cenach w hotelowym barze. Możliwość zakupu butelki wódki 0.7L, jak i whisky 0.7L w cenie £40. Prosimy o nieprzynoszenie własnego alkoholu.

Dla gości mamy również możliwość zakwaterowania w pokojach hotelowych w specjalnej cenie £40 ze śniadaniem dla dwóch osób! Wszelkie informacje pod numerem tel. organizatora – 07535268050. Dla osób przyjezdnych może to być doskonały początek wyjątkowego weekendu w pięknym Bournemouth!

24 LISTOPADA 2017  PIĄTEK
Od 19:00 do 3:00 rano
Carrington House Hotel Bournemouth – MAPA

 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

"Plagi Breslau" od 29 listopada w kinie Odeon w Southampton

„Plagi Breslau” od 29 listopada w kinie Odeon w Southampton

Nowy Thriller Patryka Vegi "PLAGI BRESLAU" (2018) od 29 listopada w kinach CINEWORLD, ODEON, OMNIPLEX, IMC, SAVOY, VUE i innych w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 i Irlandii 🇮🇪 Nie zwlekaj ⚠️ Zarezerwuj najlepsze miejsca w Twoim kinie 💺👌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.