HOME / Wiadomości / UK / VIRGIN MEDIA WPROWADZA POLSKIE KANAŁY

VIRGIN MEDIA WPROWADZA POLSKIE KANAŁY

VIRGIN MEDIA WPROWADZA POLSKIE KANAŁY


VIRGIN MEDIA WPROWADZA POLSKIE KANAŁY

Virgin Media, jeden z największych brytyjskich operatorów telewizji kablowej, wprowadził polskie kanały dla ponad półmilionowej Polonii w Wielkiej Brytanii.

Dzięki pakietowi „Impreza” Polacy będą mogli oglądać zarówno kanały informacyjne, jak i rozrywkowe. Brytyjska telewizja wprowadzi kanały takie, jak: TVP Info, TVP Polonia, TVN International, TVN24 i Kino Polska.

Wszystkie kanały w pakiecie „Impreza” są dostępne dla nowych oraz obecnych klientów poprzez aplikację Virgin Media World Box w cenie 8 funtów za miesiąc. Jednocześnie Virgin poinformowało, że polscy klienci będą mogli otrzymać 500 minut na rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce. Pakiet „Impreza” wraz z 500 minutami rozmów na numery stacjonarne oraz komórkowe do Polski i Niemiec to miesięczny koszt 10 funtów.

– Polski to drugi najczęściej używany język w Anglii, ale dotąd społeczność ta nie miała odpowiedniego dostępu do najlepszych Polskich wiadomości oraz rozrywki. Klienci, którzy wybiorą Virgin Media będą mogli oglądać siedem świetnych polskich kanałów na naszej nowej platformie V6, łącząc najnowszą i inteligentną technologię z najlepszymi programami telewizyjnymi – powiedział David Bouchier, Chief Digital Entertainment Officer w Virgin Media.

(inf. pras.)
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Skrzynki pocztowe w Southampton

Skrzynki Pocztowe w Southampton

Jeśli chcesz coś znaleźć w Southampton to jest odpowiednie miejsce. Wyszukaj skrzynkę pocztową lub szkołę w rejonie, który Cię interesuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + two =