HOME / Wiadomości / Uroczysta inauguracja Polish Business Hub

Uroczysta inauguracja Polish Business Hub

Uroczysta inauguracja Polish Business Hub


Uroczysta inauguracja Polish Business Hub.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na uroczystą inaugurację Polish Business Hub. Przy lampce szampana będziemy świętować powstanie nowego stowarzyszenia biznesowego zrzeszającego aktywnych polskich przedsiębiorców, które będzie wspierać rozwój polskich firm na terenie Wielkiej Brytanii.

Jest to pierwsze wydarzenie organizowane przez Polish Business Hub, ale mamy nadzieję, że na długo zapadnie Ci w pamięci. Wezmą w nim udział lokalni przedsiębiorcy oraz eksperci z różnych dziedzin i branż. Będzie to doskonała okazja do zasięgnięcia porady, znalezienia odpowiedzi na dręczące Cię pytania i nawiązania nowych kontaktów.

Oprócz informacji o Polish Business Hub i korzyściach, jakie przyniesie Twojej firmie, przewidzieliśmy dodatkowe 2 prezentacje naszych gości specjalnych na tematy ważne dla Twojego biznesu. Bartosz Maj z kancelarii Simpkins & Co Solicitors wyjaśni, jak umowy mogą zabezpieczyć Twoją firmę, a Ewelina Rykaczewska z Supreme Baby Limited, finalistka Dorset Venus Awards doradzi, jak rozwinąć firmę w sektorze e-commerce.

Ponadto, wszyscy uczestnicy wezmą udział w loterii wizytówkowej, w której można wylosować roczną poradę prawną od naszego partnera – kancelarii Simpkins & Co Solicitors.

 

Uroczysta inauguracja Polish Business Hub Bournemouth
Uroczysta inauguracja Polish Business Hub Bournemouth

 

 

Uroczysta inauguracja Polish Business Hub w Bournemouth.

Inauguracja odbędzie się w przepięknej sali hotelowej Hermitage Hotel w Bournemouth i we wspaniałej atmosferze, z szampanem i poczęstunkiem.

Program:

19.00 – 19.15        Rejestracja i powitanie

19.15 – 19.45       “Jak dzięki umowom możesz zabezpieczyć firmę” – Bartosz Maj, Simpkins & Co Solicitors

19.45 – 20.15       ”Jak rozwinąć firmę w sektorze e-commerce”  Ewelina Rykaczewska, Supreme Baby Limited, Finalistka Dorset Venus Awards

20.15 – 20.20        Loteria wizytówkowa, w której do wygrania roczna porada prawna od naszego partnera – Simpkins & Co Solicitors

20.20 – 21.00       Sesja networkingowa

21.00                       Zakończenie

 

Z rozpoczęcia naszej działalności cieszymy się tak bardzo, że od naszych członków nie pobieramy żadnej opłaty za wstęp!

Dla wszystkich pozostałych, bilety w cenie £8.00 do nabycia na stronie www.polishbusinesshub.co.uk/wydarzenia

 

Zapraszamy wszystkie osoby, które mają swoją firmę i są aktywnymi przedsiębiorcami, dążącymi do rozwoju swojego biznesu, poszukującymi informacji, wiedzy, nowych rozwiązań i kontaktów.

 

3 listopada, godz. 19.00 – 21.00, Hermitage Hotel, Exeter Rd, Bournemouth BH2 5AH

Wszelkie pytania kierujcie na adres [email protected]

www.polishbusinesshub.co.uk
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Kobiety Mafii 2 w kinach w Southampton 2019

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five − 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.