HOME / PORADNIKI / DOM I MIESZKANIE / Ubezpieczenie zabezpieczające kredyt na dom część II

Ubezpieczenie zabezpieczające kredyt na dom część II

Ubezpieczenie zabezpieczające kredyt na dom część II

Ubezpieczenie zabezpieczające kredyt na dom część II

Posiadasz polisę ubezpieczeniową, która w razie ewentualnej śmierci partnera ma pokryć spłatę kredytu? Koniecznie sprawdź kilka najważniejszych informacji w swojej polisie:

 Ubezpieczenie zabezpieczające kredyt na dom część II

Czy jesteś w związku partnerskim niesformalizowanym czy posiadasz trust?

Jeśli jesteś w związku partnerskim i jesteś osobą po przejściach typu: nie masz jeszcze rozwodu z poprzednim partnerem lub jesteś w jego trakcie, pamiętaj o tym, że pierwszą osobą, która otrzyma pieniądze po Twojej śmierci według prawa spadkowego  jest mąż/żona.  Nawet, jeśli nie mieszkacie już razem i prawie się rozwiedliście.

Jeśli oboje jesteście panną lub kawalerem, ale z dziećmi , pamiętajcie, że wg prawa spadkowego to dzieci są pierwsze do otrzymania sumy ubezpieczenia, a nie wy, którzy myśleliście, że jesteście chronieni i po śmierci partnera/ partnerki spokojnie spłacicie kredyt.

Tak samo jest w  przypadku kawalera i panny bez dzieci żyjących w nieformalnym związku. Jeśli nie będziecie posiadać dokumentu typu TRUST (w którym wskazujecie konkretne osoby, która otrzymają po Was sumę ubezpieczenia), wówczas  pieniążki otrzymają Wasi rodzice wg prawa spadkowego. A czy im na rękę będzie Wam oddać pieniążki po nieżyjącej już córce czy synu to sprawa indywidualna. Gorzej jeśli np. bardzo się nie lubiliście. Wtedy możecie zapomnieć o jakiejkolwiek sumie.

 

ubezpieczenie kredytu

 

Czy pełna kwota kredytu,  a nie tylko część będzie spłacona w razie śmierci partnera ?

Sprawdźcie też, czy suma na jaką się ubezpieczyliście to pełna kwota kredytu . Czy jest to polisa Life Cover  czy Decreasing powinna być na całą kwotę kredytu. Często kredytobiorcy posiadają polisy np. na spłatę tylko połowy kredytu w momencie, gdy 2ga osoba umrze. Jest to oczywiście rozwiązanie pod warunkiem, że po śmierci współmałżonka poradzicie sobie, ze splata drugiej połowy kredytu np. 50-ciu tysięcy czy nawet 120-tu tysięcy w zależności  od tego, jak piękny i drogi dom sobie wymarzyliście.

Jeśli nie jesteś pewny/a lub posiadasz jakiekolwiek wątpliwości, co do polisy, która posiadasz koniecznie umów się z nami na bezpłatną i niezobowiązującą wizytę. Warto wiedzieć, jaką polisę w ogóle posiadamy i przed czym nas chroni.

Za wiedzę nie trzeba płacić, od tego jesteśmy by pomóc.

 

Zadzwoń już dziś.

ODDZIAŁ SOUTHAMPTON

Aby uzyskać niezbędne informacje wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami w oddziałach w Southampton lub Londynie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni niemal w każdym zakątku Anglii.

PROFIT TREE – BIURO w SOUTHAMPTON

Profit Tree Ltd
Suite 42,43&44, First Floor, Royal Mail House,
Terminus Terrace,
Southampton, SO14 3FD

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:

Katarzyna Dudała 07756 944 650

Cezary Nowak 07863 819052

profittree-logo

Profit Tree Limited | Profit Tree Ltd FRN 575562 is Registered Introducer of directly authorised and regulated company Profit Tree Finance Ltd FRN 553266 / 1st Floor, 96-98 King Street, Hammersmith, London, W6 0QW / Company No. 07309754, www.profittree.co.uk, Tel. 02071833604, [email protected]

Dowiedz się więcej o Profit Tree Ltd 

 

więcej o southampton.pl S

Food Factory. Chętnie dzielimy się z Wami naszą pasją i wiedzą. Nie znajdziecie tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i zdrowszych pomysłów na pyszne życie♥. Zapraszamy do czytania i komentowania naszych przepisów. Mamy nadzieję, że miło spędzicie czas:-) Zatem zdrówka wszystkim i smacznego! Więcej informacji znajdziecie w dziale Food Factory

Sprawdź

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji?

Większość Polaków pracuje na niskopłatnych stanowiskach, często znacznie poniżej swoich kwalifikacji i umiejętności. Jak informuje Ośrodek Badań nad Migracjami UW, 30% naszych rodaków wykonuje prace wymagające niskich, a 40% zaledwie średnich kwalifikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen − ten =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.