HOME / INNE / Ubezpieczenie samochodu w UK.

Ubezpieczenie samochodu w UK.

Ubezpieczenie samochodu UK

Ubezpieczenie samochodu w UK.

Ubezpieczenie samochodu w UK jest jednym z wymaganych przez prawo. Wiadomo, że nikt nie może poruszać się po drogach Wielkiej Brytanii bez ważnego ubezpieczenia samochodu. Porównywarka ubezpieczeń samochodowych Confused.com, dzięki której możemy tanio i szybko ubezpieczyć swoje auto w UK. Confused jest najstarszą porównywarką ubezpieczeń w Wielkiej Brytanii, która sprawdza ofertę u ponad 130 towarzystw ubezpieczeniowych i brokerów. Strona istnieje od 2002 roku i jest częścią Inspop.com Ltd, firmy regulowanej przez Financial Conduct Authority.

Confused to nie tylko tanie ubezpieczenia, firma cieszy się również wysoką oceną użytkowników (ocena w serwisie TrustPilot wynosi 7.3 gwiazdek na 10 możliwych). Porównanie ubezpieczeń na stronie jest bezstronne, bezpłatne i nie zobowiązuje do jego zakupu. Możemy sprawdzić cenę polisy oraz wszystkie dodatkowe informacje i nie wykupić ubezpieczenia.

Confused.com

Dlaczego warto porównać ubezpieczenie samochodu?

  • Oszczędzasz czas i pieniądze,
  • W jednym miejscu możesz porównać ponad 130 polis ubezpieczeniowych,
  • 50% osób robiących porównanie może oszczędzić nawet £233 na swoim ubezpieczeniu,
  • Wypełnienie formularza jest proste i trwa około 5 minut,
  • Wyniki prezentowane są w ciągu kilku sekund od wysłania formularza,
  • Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do zakupu ubezpieczenia,
  • Kupując ubezpieczenie na Confused, otrzymasz za darmo maskotkę robota BRIANA.

Sprawdź sam i oszczędzaj na ubezpieczeniu dla swojego auta.

Wejdź na www.confused.com
Ubezpieczenie samochodu UK

 

Jeśli masz problemy z językiem angielskim zawsze możesz skorzystać z usług Polskiego Brokera Ubezpieczeniowego, który pomoże w doborze najlepszego ubezpieczenia Twojego samochodu.

Aby uzyskać niezbędne informacje wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami w oddziałach w Southampton lub Londynie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni niemal w każdym zakątku Anglii.

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:

Sylwia 0789 2428 949

 

 

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Kobiety Mafii 2 w kinach w Southampton 2019

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.