HOME / INNE / Ubezpieczenie samochodu w UK.

Ubezpieczenie samochodu w UK.

Ubezpieczenie samochodu UK

Ubezpieczenie samochodu w UK.

Ubezpieczenie samochodu w UK jest jednym z wymaganych przez prawo. Wiadomo, że nikt nie może poruszać się po drogach Wielkiej Brytanii bez ważnego ubezpieczenia samochodu. Porównywarka ubezpieczeń samochodowych Confused.com, dzięki której możemy tanio i szybko ubezpieczyć swoje auto w UK. Confused jest najstarszą porównywarką ubezpieczeń w Wielkiej Brytanii, która sprawdza ofertę u ponad 130 towarzystw ubezpieczeniowych i brokerów. Strona istnieje od 2002 roku i jest częścią Inspop.com Ltd, firmy regulowanej przez Financial Conduct Authority.

Confused to nie tylko tanie ubezpieczenia, firma cieszy się również wysoką oceną użytkowników (ocena w serwisie TrustPiolot wynosi 7.3 gwiazdek na 10 możliwych). Porównanie ubezpieczeń na stronie jest bezstronne, bezpłatne i nie zobowiązuje do jego zakupu. Możemy sprawdzić cenę polisy oraz wszystkie dodatkowe informacje i nie wykupić ubezpieczenia.

Confused.com

Dlaczego warto porównać ubezpieczenie samochodu?

  • Oszczędzasz czas i pieniądze,
  • W jednym miejscu możesz porównać ponad 130 polis ubezpieczeniowych,
  • 50% osób robiących porównanie może oszczędzić nawet £233 na swoim ubezpieczeniu,
  • Wypełnienie formularza jest proste i trwa około 5 minut,
  • Wyniki prezentowane są w ciągu kilku sekund od wysłania formularza,
  • Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do zakupu ubezpieczenia,
  • Kupując ubezpieczenie na Confused, otrzymasz za darmo maskotkę robota BRIANA.

Sprawdź sam i oszczędzaj na ubezpieczeniu dla swojego auta.

Wejdź na www.confused.com
Ubezpieczenie samochodu UK

 

Jeśli masz problemy z językiem angielskim zawsze możesz skorzystać z usług Polskiego Brokera Ubezpieczeniowego Profit Tree, który pomoże w doborze najlepszego ubezpieczenia Twojego samochodu. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

ODDZIAŁ SOUTHAMPTON

Aby uzyskać niezbędne informacje wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami w oddziałach w Southampton lub Londynie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni niemal w każdym zakątku Anglii.

PROFIT TREE – BIURO w SOUTHAMPTON

Profit Tree Ltd
Suite 42,43&44, First Floor, Royal Mail House,
Terminus Terrace, Southampton, SO14 3FD

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:

Katarzyna Dudała 07756 944 650

 

profittree-logo

Profit Tree Limited | Profit Tree Ltd FRN 575562 is Registered Introducer of directly authorised and regulated company Profit Tree Finance Ltd FRN 553266 / 1st Floor, 96-98 King Street, Hammersmith, London, W6 0QW / Company No. 07309754, www.profittree.co.uk, Tel. 02071833604, [email protected]

 

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polscy Lekarze w Southampton

Nagła POMOC Zdrowotna w Southampton

W tym miejscu znajdziesz adresy polskich lekarzy i stomatologów przyjmujących pacjentów w Southampton. Dzięki temu w każdej chwili możesz bez problemu znaleźć pomoc medyczną, której udzieli Ci lekarz mówiący po polsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − 6 =