HOME / PORADNIKI / DOM I MIESZKANIE / Ubezpieczenie domu i mieszkania w UK

Ubezpieczenie domu i mieszkania w UK

Ubezpieczenie domu i mieszkania w UK


Ubezpieczenie domu i mieszkania w UK

Na co zwrócić uwagę podczas  ubezpieczania domu i mieszkania w Wielkiej Brytanii? Na wszystko! Jak wiadomo na rynku brytyjskim dostępna jest szeroka gama ubezpieczeń. Począwszy od ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia telefonu, naszego pupila, a skończywszy na ubezpieczeniu domu lub mieszkania. Jak wybrać te odpowiednie i na co zwrócić uwagę, dowiecie się w poniższym artykule.

O tym, że brytyjskie – tak samo jak amerykańskie ubezpieczenia są jednymi z najlepszych na świecie nie trzeba przypominać. Część z nas zapewne słyszała lub sama uzyskała bez żadnych problemów odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej opiewające na dużą sumę. Oczywiście, zawsze spełnione musi być kilka podstawowych warunków wypłaty takich odszkodowań.

Pierwsze, co należy zrobić w kierunku ubezpieczenia swojego dobytku, to wybrać sprawdzonego przedstawiciela, który jest autoryzowany i regulowany przez FCA (Financial Conduct Authority) – jednostkę nadzorującą wszystkie instytucje finansowe w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że jesteśmy obsługiwani przez w pełni profesjonalną firmę, która poddawana jest ciągłym kontrolom jakości. Zazwyczaj przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej może być bank, supermarket lub broker.

 

Ubezpieczenie domu i mieszkania w UK

Ubezpieczenie domu i mieszkania w UK

Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług brokerów, ponieważ są to firmy, które posiadają dostęp do całego wachlarza produktów finansowych i ubezpieczeniowych, dzięki czemu są w stanie dobrać najlepszy produkt do naszych potrzeb, a nie jak w przypadku banków lub supermarketów sprzedać produkt pod klienta. Brokerzy jako pośrednicy pomiędzy klientem a firmą ubezpieczeniową mają możliwość zaoferowania nam dużo niższych, nawet aż o 30% tańszych ubezpieczeń na lepszych i przede wszystkim dostosowanych do naszych potrzeb warunkach.

Tyle słowem wstępu. Już w następnym artykule dowiecie się od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia domu oraz które ubezpieczenie domu będzie dla Was najlepsze.

Ubezpieczenie domu i mieszkania w UK

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem swojego domu lub jego zawartości, koniecznie zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację i wycenę ubezpieczenia.

Jesteśmy działającym na rynku angielskim brokerem z wieloletnim doświadczeniem, cieszącym się bardzo konkurencyjnymi stawkami ubezpieczeń.

 

Zadzwoń już dziś.

ODDZIAŁ SOUTHAMPTON

Aby uzyskać niezbędne informacje wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami w oddziałach w Southampton lub Londynie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni niemal w każdym zakątku Anglii.

PROFIT TREE – BIURO w SOUTHAMPTON

Profit Tree Ltd
Suite 44&53, First Floor, Royal Mail House,
Terminus Terrace,
Southampton, SO14 3FD

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:

Łukasz Hylla 07892428948

Sylwia Nowak-Hylla 07892428949

profittree-logo

Profit Tree Limited | Profit Tree Ltd FRN 575562 is Registered Introducer of directly authorised and regulated company Profit Tree Finance Ltd FRN 553266 / 1st Floor, 96-98 King Street, Hammersmith, London, W6 0QW / Company No. 07309754, www.profittree.co.uk, Tel. 02071833604, [email protected]

 

Dowiedz się więcej o Profit Tree Ltd 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Co robić z zarobionymi w UK pieniędzmi?

Co robić z zarobionymi w UK pieniędzmi?

Osoby, które chcą pomnożyć zgromadzone w UK oszczędności stoją przed nie lada wyzwaniem. Z uwagi na rekordowo niskie stopy procentowe bardzo trudno znaleźć miejsce, w którym pieniądze będą „zarabiać na siebie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.