HOME / PORADNIKI / Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

NAJLEPSZE UBEZPIECZENIA w SOUTHAMPTON, BOURNEMOUTH, PORTSMOUTH, SALISBURY, POOLE
NAJLEPSZE UBEZPIECZENIA W ANGLII.Bądź mądry przed szkodą i zabezpiecz to co najcenniejsze!
PEWNOŚĆ, GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO.„Ubezpieczenie to nie przymus – to powinność wobec osób, które kochamy lub rzeczy, na które ciężko pracujemy”.
NAJCZĘŚCIEJ POLECANY POLSKOJĘZYCZNY BROKER W WIELKIEJ BRYTANII.Naszym celem jest dopasowanie rozwiązań finansowych do Państwa indywidualnych potrzeb, aby poprzez współpracę z naszymi renomowanymi partnerami oraz wysokiej jakości obsługę, dostarczyć Państwu maksimum korzyści.

 

SPOKÓJ DUCHA GWARANTOWANY

Profit Tree Finance Ltd to niezależna firma finansowa, która od wielu lat udziela Polonii w Wielkiej Brytanii profesjonalnych konsultacji w dziedzinie m.in. ubezpieczeń oraz kredytów hipotecznych.Działamy na terenie całego UK, zabezpieczając zdrowie, życie oraz firmy naszych rodaków.

 

Naszym Klientom zapewniamy:

 • Szeroką gamę rozwiązań ubezpieczeniowych, standardowych i specjalnych
 • Bezpieczeństwo – poprzez posiadane autoryzacje i rejestracje
 • Uczciwość i kierowanie się interesem klienta
 • Bogate portfolio kredytów hipotecznych
 • Lokalne biura w różnych miastach UK
 • Dostęp do najlepszych ofert na rynku
 • Konsultacje w rodzimym języku
 • Obsługę posprzedażową
 • Indywidualne podejście
 • Osobistego doradcę
 • Dojazdy do Klienta
 • Atrakcyjne ceny

 

Wiele lat na rynku, profesjonalizm oraz tysiące zadowolonych Klientów sprawiły, że staliśmy się najczęściej polecanym brokerem w Wielkiej Brytanii.

Nasi Klienci mogą mieć pewność wiarygodnej i fachowej obsługi, gdyż Profit Tree Finance Ltd. jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority (FCA) – nasz numer w rejestrze to 553266.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rozwiązań finansowych wiodących banków oraz firm ubezpieczeniowych działających na terenie Wielkiej Brytanii. Dzięki niezależnej formie działalności prowadzonej przez Profit Tree, można mieć pewność, iż polecone przez nas produkty będą wybrane spośród wielu dostępnych na rynku i dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Szanujemy Państwa czas, dlatego aby ułatwić spotkanie z nami, pojawimy się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Jako ekspert brytyjskiego rynku kredytowo-ubezpieczeniowego uważamy, iż łatwy dostęp do produktów finansowych oraz ich zrozumienie to podstawa, i dlatego konsultacje w Profit Tree Finance są w języku polskim i odbywają się na nasz koszt.

Profit Tree Finance Ltd. jest częścią Grupy Profit Tree i zajmuje się dostarczaniem brytyjskiej Polonii najwyższej jakości obsługi w dziedzinie angielskich produktów finansowych. Głównym obszarem działania firmy są kredyty hipoteczne, księgowość oraz ubezpieczenia w UK.

Ochrona danych osobowych naszych klientów to priorytet, dlatego firma posiada rejestr w Data Protection Act 1998 nr Z2824382. Numer rejestracyjny firmy w Companies House to 0739547. Wszystkie osoby zaangażowane przy doborze rozwiązań finansowych dla klienta posiadają certyfikaty oraz kwalifikacje CeMAP (Certificate in Mortgage Advice and Practice) oraz CeFA (Certificate in Financial Advice) niezbędne do wykonywania czynności doradczych na terenie Wielkiej Brytanii.

Profit Tree Finance – kredyty hipoteczne i ubezpieczenia w UK – tanio, profesjonalnie i po polsku: Londyn, Glasgow, Edynburg, Southampton, Birmingham, Blackburn, Hull, Kent, Luton i wiele innych.

Dowiedz się więcej o tym, co jest dla Ciebie ważne:

 

Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

ODDZIAŁ SOUTHAMPTON

Aby uzyskać niezbędne informacje wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami w oddziałach w Southampton lub Londynie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni niemal w każdym zakątku Anglii.

PROFIT TREE – BIURO w SOUTHAMPTON

Profit Tree Ltd
Suite 44&53, First Floor, Royal Mail House,
Terminus Terrace,
Southampton, SO14 3FD

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:

Wioletta Tchórzewska 07824 162 886

Katarzyna Dudała 07756 944 650

 

profittree-logo

Profit Tree Limited | Profit Tree Ltd FRN 575562 is Registered Introducer of directly authorised and regulated company Profit Tree Finance Ltd FRN 553266 / 1st Floor, 96-98 King Street, Hammersmith, London, W6 0QW / Company No. 07309754, www.profittree.co.uk, Tel. 02071833604, [email protected]

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji?

Większość Polaków pracuje na niskopłatnych stanowiskach, często znacznie poniżej swoich kwalifikacji i umiejętności. Jak informuje Ośrodek Badań nad Migracjami UW, 30% naszych rodaków wykonuje prace wymagające niskich, a 40% zaledwie średnich kwalifikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen + twelve =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.