HOME / WYRÓŻNIONY / Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

Ubezpieczenia Profit Tree


Ubezpieczenia Profit Tree – to najczęściej polecany polskojęzyczny broker w UK.

PROFIT TREE – CENTRUM ROZWIĄZAŃ FINANSOWYCH

Profit Tree Ltd skupia w swojej ofercie międzynarodowe rozwiązania finansowe dla osób prywatnych oraz firm z dziedziny efektywnego oszczędzania, inwestycji, kredytów oraz ubezpieczeń w Wielkiej Brytanii. Szeroki zakres usług finansowych, pozwala odnaleźć naszym Klientom wszystko w jednym miejscu – oszczędzając czas i pieniądze. Wiedza kreuje możliwości, dlatego w Profit Tree poświęcamy szczególną uwagę profesjonalnym konsultacjom w języku polskim. Dzięki temu można mieć pewność, iż poruszane tematy są zrozumiałe, rozwiązania fachowo dobrane i przygotowane w krótkim terminie.

 

Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

Wieloletnie doświadczenie, bogate portfolio produktów finansowych oraz stabilność międzynarodowych partnerów gwarantują Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz obsługę na najwyższym poziomie. Naszym celem jest dopasowanie rozwiązań finansowych do Państwa indywidualnych potrzeb, aby poprzez współpracę z naszymi renomowanymi partnerami oraz wysokiej jakości obsługę, dostarczyć Państwu maksimum korzyści. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego w Profit Tree konsultacje odbywają się „na koszt firmy”. Jeśli nie mogą przyjechać Państwo do któregoś z naszych biur, to nasz doradca może dojechać do Państwa – miejsce i czas do uzgodnienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, solidnym partnerom (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, brytyjskie urzędy i organizacje) Profit Tree Ltd jest liderem usług finansowych w Wielkiej Brytanii, któremu można zaufać.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo oferty największych i najlepszych firm ubezpieczeniowych takich jak: Aviva, Friendslife, Liverpool Victoria, Royal London, AIG, Legal & General, Ageas, The Exeter, Zurich i wiele innych. Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

W przeciwieństwie do Banków możemy zaprezentować szeroką gamę ofert różnych ubezpieczycieli. Sprawdzić i porównać różne oferty. Dzięki pełnej niezależności jesteśmy w stanie wybrać produkt dostosowany do Państwa potrzeb oraz sytuacji w jakiej się obecnie znajdujecie.

PROFIT TREE – PEWNOŚĆ, JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE!

 

Profit Tree Southampton Ubezpieczenia po Polsku zadzwon 07892428948
Profit Tree Southampton Ubezpieczenia po Polsku zadzwoń 07892428948

 

W ofercie znajdziecie Państwo ubezpieczenia:

 • Na Życie – Life Cover
 • Od Chorób Krytycznych – Critical Illness Cover
 • Ochrony Dochodu – Income Protection
 • Prywatna Renta – Personal Sick Pay
 • Chorobowe – Illness Cover
 • Od Odpowiedzialności Cywilnej – Liability Insurance
 • Ubezpieczenie Samochodu – Car Insurance
 • Ubezpieczenia Podróżne – Travel Insurance
 • Ubezpieczenia Domów i Mieszkań – Home Insurance

W celu umówienia spotkania z naszym konsultantem prosimy o kontakt.

 

ODDZIAŁ SOUTHAMPTON

Aby uzyskać niezbędne informacje wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami w oddziałach w Southampton lub Londynie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni niemal w każdym zakątku Anglii.

PROFIT TREE – BIURO w SOUTHAMPTON

Profit Tree Ltd
Suite 42,43&44, First Floor, Royal Mail House,
Terminus Terrace,
Southampton, SO14 3FD

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:

Cezary Nowak 07863 819 052

Wioletta Tchórzewska 07824 162 886

profittree-logo

Profit Tree Limited | Profit Tree Ltd FRN 575562 is Registered Introducer of directly authorised and regulated company Profit Tree Finance Ltd FRN 553266 / 1st Floor, 96-98 King Street, Hammersmith, London, W6 0QW / Company No. 07309754, www.profittree.co.uk, Tel. 02071833604, [email protected]

 

Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

 

Profit Tree Finance – kredyty hipoteczne, leasing, testamenty, emerytury, odszkodowania wypadkowe, pomoc prawna i ubezpieczenia w UK.
Londyn, Southampton, Bournemouth, Poole, Salisbury, Andover, Portsmouth, Bognor Regis, Kent, Luton i wiele innych.
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Sokół w Southampton 2019 koncert

„Sokół” Koncert w Southampton

Po 20 latach działalności muzycznej Sokół wydaje swój PIERWSZY SOLOWY ALBUM pt. „Wojtek Sokół”. 3 listopada będziecie mieli niepowtarzalną okazję po raz pierwszy zobaczyć solowy koncert legendy. Premierowe utwory z płyty 'Wojtek Sokół' zostaną wzbogacone o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.

2 komentarze

 1. Szczerze POLECAM, miałam insurance w NatWest na życie i płaciłam 14.65 w AVIVA, to samo ubezpieczenie wyszło również w Aviwie poprzez brokera za 8.90 na miesiąc + fachowa porada. Polecam Panią Sylwię NH i dziękuję 🙂

 2. Jarecki Soton

  a ja mialem Metlif’a, który wypłacił mi za zlamanego kciuka 60 Funtów. Nie polecam dziadowskiego ubezpieczenia (wypadki) złodzieje i tyle. Zamiast tego Income Protection wypłaciłoby mi 900 funia. Jesli chodzi o Profit Tree to równiez polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.