HOME / Wydarzenia oraz Imprezy / T.LOVE w UK trasa na 35 lecie działalności

T.LOVE w UK trasa na 35 lecie działalności

T.LOVE w UK trasa na 35 lecie działalności. Koncert w Southampton


T.LOVE w UK trasa na 35 lecie działalności.

POLMUS – Polska Muzyka Na Wyspach oraz Lemon Mosquito mają ogromny zaszczyt zaprosić na koncert legendy polskiego rocka – T.LOVE.

W tym roku zespół obchodzi swoją 35 rocznicę działalności na polskiej scenie muzycznej. Mimo napiętego grafika znaleźli czas by odwiedzić Polonię w UK. Patronat medialny southampton.pl

  • MAPA DOJAZDU – KLUB 1865

 

Data: 23.09.17
Godzina: 19:00 -23:00
Organizator: Polmus LTD

Na pewno będzie sporo hitów i przednia zabawa. Zapraszamy.

T.Love – polski zespół muzyczny założony w 1982 w Częstochowie. W początkach kariery, w latach 80. XX wieku, pozostający pod wpływem punk rocka, a z upływem czasu korzystający również ze stylistyki reggae, rock and rolla, glam rocka, pop rocka. Większość albumów grupy uzyskało status złotych płyt, a składankowy Love, Love, Love – The Very BesT.Love – w roku 2012 status platynowej płyty. W trakcie dotychczasowej kariery zespół zagrał koncerty prawie w całej Europie, a także wielokrotnie w Stanach Zjednoczonych.
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

UNDERDOG w kinach już od 17 stycznia w Southampton

UWAGA Wielka Brytania i Irlandia!! KOCHAJ SZANUJ WALCZ Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami: „UNDERDOG” Emocjonujący obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika mieszanych sztuk walki ‍♂️ Seanse od 17 STYCZNIA w kinach CINEWORLD, EMPIRE, IMC, OMNIPLEX, VUE, SAVOY i innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + 11 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.