HOME / Wiadomości / Sukces Michała Szpaka. Doceniony na Eurowizji przez telewidzów!

Sukces Michała Szpaka. Doceniony na Eurowizji przez telewidzów!

Sukces Michała Szpaka. Doceniony na Eurowizji przez telewidzów!


Sukces Michała Szpaka. Doceniony na Eurowizji przez telewidzów!

 

Piosenka „Color for your life”, którą podczas finału 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, zaprezentował Michał Szpak zajęła 8. miejsce. Sukcesem jest jednak fakt, że w głosowaniu telewidzów utwór Szpaka zajął 3 miejsce.

 


Tegoroczny finał Eurowizji był emocjonujący i do ostatniej chwili nie było wiadome kto zwycięży. Choć po głosowaniu jurorów to Australia była faworytem, po doliczeniu głosów telewidzów to reprezentantka Ukrainy, Jamala z utworem „1944” została zwyciężczynią, a  Dami Im, która wystąpiła z piosenką „Sound of Silence” spadła na drugie miejsce. Ostatnia na podium znalazła się Rosja.

 

 

Dużym zaskoczeniem były wysokie noty od telewidzów dla Polski. Kraj nad Wisłą choć po głosowaniu jurorów był przedostatni w rankingu, dzięki Europejczykom wskoczył na 8. lokatę. Właśnie ich zdaniem piosenka „Color for your life” była trzecim utworem najlepszym w Europie.

 

To dla Polski i Michała Szpaka naprawdę wielki sukces. Dziękujemy Europo!

A jak Wam podobał sie występ?

(ml)

Suces Michała Szpaka. Doceniony na Eurowizji przez telewidzów!

zrodlo-Goniec_logo
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

W końcu! kolejny Stand-up po polsku w Southampton!

W końcu! kolejny Stand-up po polsku w Southampton!

Zapraszamy na mocny wieczór komediowy, podczas którego Wojtek Pięta i Damian Skóra przedstawią swoje najlepsze programy, których nie ma w internecie. Ten wieczór przejdzie do historii łamiąc wszelkie tabu i dając dwie godziny ciągłego śmiechu!

Jeden komentarz

  1. Polonia w UK Anglii Wielkiej Brytanii

    http://maximus.media/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.