HOME / Wiadomości / UK / Strajk pracowników poczty. Przesyłki zagrożone?

Strajk pracowników poczty. Przesyłki zagrożone?

Strajk pracowników poczty. Przesyłki zagrożone?


Strajk pracowników poczty. Przesyłki zagrożone?

Pracownicy poczty zorganizują marsz przeciwko likwidowaniu miejsc pracy, niskim emeryturom i zamykaniu oddziałów. Protest może zagrozić dotarciu świątecznych przesyłek.

To jest ostatni moment na wysłanie kartek z życzeniami i prezentów, aby mieć pewność, że dotrą do najbliższych jeszcze przed świętami. 19 grudnia zaczyna się strajk pracowników poczty i chociaż zapowiedziano, że wiele oddziałów będzie pracowało bez większych utrudnień, wciąż nie wskazano, które to oddziały.

Strajk związany jest z likwidacją programu emerytalnego, redukcją etatów i zamykaniem oddziałów. To już trzecia taka akcja w okresie przedświątecznym.

Post Office informuje, że ma nadzieję na odwołanie strajku i informuje, że rozmowy w tej sprawie są już prowadzone. Jednak przedstawiciel związków zawodowych poinformował, że związkowcy są zmuszeni do walki o utrzymanie poczty.

(mo)

zrodlo-Goniec_logo

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Happysad po raz trzeci w Southampton

Happysad po raz trzeci w Southampton!

My do Was chętnie wracamy, bo nas chętnie zapraszacie. Dzięki agencji Polmus będziemy mieli okazję spotkać się raz jeszcze. Nas to niezmiernie cieszy, bo po pierwsze: The 1865 jest bardzo dobrym klubem, niby dużym, ale jednak z kameralnym klimatem, z sensownymi rozwiązaniami logistycznymi i dobrą akustyką; po drugie: lubimy klimat tego miasta, port, ruiny historycznych budowli, niską zabudowę, no i po trzecie: lubimy grać koncerty przełamujące polski schemat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen − 16 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.