HOME / KATALOG FIRM / Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton


Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Kim są Anonimowi  Alkoholicy?

Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu.
Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia alkoholu. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki.
Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją lub instytucją, nie angażuje się w żadne publiczne polemiki, nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów.
Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Inicjatorem powstania Grupy był Pan Mirek K. Od 2009r. pracował w ” Options” jako terapeuta od spraw uzależnień. Zajmował się głównie uzależnionymi polskiego pochodzenia. Szybko zauważył, że jego pacjenci potrzebują czegoś więcej niż siedmiu sesji terapeutycznych, za które płacił „Options”. Tak zrodził się pomysł utworzenia polskojęzycznej Grupy AA. Mirek K. zamieścił ogłoszenie zapraszające osoby chętne do prowadzenia meetingów AA i nie czekał długo na odzew. W grudniu 2010r. odbył sie pierwszy meeting Grupy AA „Nadzieja” w lokalu, który udostępnił „Options”. Od tamtej pory Grupa „Nadzieja” nieustannie niesie pomoc i wsparcie osobom dotkniętym problemem choroby alkoholowej.

Grupa AA „Nadzieja” przynależy do Intergrupy Londyn, która zrzesza wiele podobnych grup AA w Wielkiej Brytanii.

Grupa AA „Nadzieja”
Meetingi w każdą sobotę  godz. 18:00 – 20:00
147 ShirleyRoad
Southampton, SO15 3FH

( na tyłach budynku Options)

W tym samym miejscu w czwartki o godz. 19.00, odbywają się spotkania Al-Anon dla przyjaciół i rodzin alkoholików.
www.aa-pik-wielkabrytania.org.pl/pl
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

CARERS IN SOUTHAMPTON

Carers in Southampton

Carers in Southampton jest bezpłatnym serwisem udzielającym informacji, porad i wsparcia dla każdego, kto opiekuje się członkiem rodziny, znajomym, czy sąsiadem, potrzebującym ododatkowego wsparia. Serwis oferuje wsparcie w zakresie poradnictwa, wyszukiwania informacji przydatnych dla opiekunów oraz pomoc w kontakcie z innymi serwisami w mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 8 =