HOME / ABC SOUTHAMPTON / FUNDACJA LIGHTHOUSE / Rzuć palenie z NHS

Rzuć palenie z NHS

Rzuć palenie z NHS

Rzuć palenie z NHS.

Palenie papierosów jest jedna z najczęstszych przyczyn chorób, w tym także tych śmiertelnych, nie tylko w UK, ale na całym świecie. Palenie zwiększa ryzyko wystąpienia chorób serca i raka płuc.

Im więcej palisz, tym bardziej ryzykujesz. Palenie w niemal wszystkich miejscach publicznych i miejscach pracy jest zabronione.

Rzucenie palenia jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawi Twój stan zdrowia.

Kiedy tylko to zrobisz, Twoje ciało zacznie naprawiać niektóre zniszczenia, które spowodowała nikotyna w organizmie. Już po 5 latach niepalenia ryzyko wystąpienia chorób serca jest równe temu, na jakie narażone są osoby, które nigdy nie paliły papierosów.

Około 70% osób palących mówi, że chciałoby zerwać z nałogiem, udaje się połowie z nich. Możesz zwiększyć swoje szanse na całkowite rzucenie palenia, jeśli postarasz się o właściwe wsparcie.

NHS Stop Smoking to program, w ramach którego możesz uzyskać skuteczną pomoc. Sprawdź w swojej przychodni. Możesz liczyć na indywidualne wsparcie, gumy i plastry nikotynowe na receptę oraz dostęp do wielu innych pomocnych sposobów wsparcia.

 

 

więcej o Fundacja Lighthouse

Fundacja Lighthouse Charity. Naszą misją jest pomagać w integracji wszystkim osobom z Europy Wschodniej mieszkającym w Zjednoczonym Królestwie, dbając jednocześnie o zachowanie ich tożsamości narodowej i kulturowej. Masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić - skontaktuj się z nami! Więcej informacji na www.euintegration.co.uk

Sprawdź

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji?

Większość Polaków pracuje na niskopłatnych stanowiskach, często znacznie poniżej swoich kwalifikacji i umiejętności. Jak informuje Ośrodek Badań nad Migracjami UW, 30% naszych rodaków wykonuje prace wymagające niskich, a 40% zaledwie średnich kwalifikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + eight =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.