HOME / ABC SOUTHAMPTON / Przydatne adresy i Telefony w Southampton

Przydatne adresy i Telefony w Southampton

Przydatne adresy i Telefony w Southampton Anglia

Przydatne adresy i Telefony w Southampton

Na tej stronie znajdziesz przydatne adresy i telefony w Southampton. Kilkanaście przydatnych linków, które mogą okazać się pomocne w wyszukiwaniu ciekawych miejsc, adresów lub telefonów.

Nie potrzebujesz już grubej ksiązki telefonicznej, żeby znaleźć najważniejsze numery. Nasz serwis southampton.pl chętnie Cię w tym wyręczy. W poniższych linkach znajdziecie adres do kina w Southampton, ciekawe miejsca takie jak baseny lub parki w Southampton. Jeśli zechcecie wybrać się do Polskiego Kościoła lub Polskiego Klubu również znajdziecie tutaj taki adres.

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Biznes po godzinach “Bądź dumny ze swojej ceny!” czyli jak radzić sobie z cenowymi obiekcjami klienta

Biznes po godzinach: “Bądź dumny ze swojej ceny!” czyli jak radzić sobie z cenowymi obiekcjami klienta

Odpowiedzi i rozwiązanie problemu przedstawimy podczas styczniowego spotkania “Biznes po godzinach”. Naszym gościem będzie Wojciech Trzyna – trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem, który szkoli menedżerów i kierowników międzynarodowych firm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + 20 =