HOME / INNE / Poszukiwania mężczyzny po tym, jak nie wrócił z porannego biegu.


poszukiwania mężczyzny
poszukiwania mężczyzny

Poszukiwania mężczyzny po tym, jak nie wrócił z porannego biegu.

Rozpoczęto poszukiwania mężczyzny, który zaginął po tym, jak wyszedł na poranny bieg. 

45-letni Mark Baldwin opuścił dom w niedzielny poranek, jednak do tej pory nie wrócił. Rodzina i przyjaciele są coraz bardziej zaniepokojeni zaginięciem mężczyzny. Policja twierdzi, że mógł doznać poważniejszego urazu lub ulec wypadkowi medycznemu. Wyspecjalizowany zespół poszukiwawczy wraz z helikopterem Państwowej Policji Powietrznej zajmują się sprawą poszukiwania mężczyzny.

Zaginiony opisywany jest jako biały, średniej budowy z bardzo krótkimi włosami blond włosami i niebieskimi oczami. Mierzy około 5 stóp i 9 cali. W dniu zaginięcia miał na sobie czarne spodnie do biegania z niebieskimi elementami, czarną kurtkę i niebieskie buty do biegania. Mężczyzna opuścił swój dom w Kenilworth Road, Fleet około godziny 10:30 rano w niedzielę, 14. maja. Od tamtego czasu nie ma żadnej wiadomości o jego stanie. Wiadomo, że zazwyczaj biega w okolicach Fleet Pond, Basingstoke Canal lub Velmead Woods.

Sierżant, Mark Sard powiedział, że cały zespół poszukiwawczy docenia poparcie otrzymane od członków pobliskiej społeczności, która wyraziła ogromne zainteresowanie pomocą w poszukiwaniach. Wspomniał jednak, że mimo wszystko, zbyt wiele osób przebywających w okolicy poszukiwań może utrudniać działania służb. Wysiłki badawcze, w tym poszukiwania helikopterowe, mogą ulec wydłużeniu właśnie na ten skutek.

Mark Sard apeluje, że jeśli ktoś chce pomóc rodzinie zaginionego i ma jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia mężczyzny, powinien natychmiastowo zgłosić zeznania na komendzie policji.

Każdy, kto widział lub wie, gdzie znajduje się obecnie Mark Baldwin, bądź też posiada inne informacje dotyczące mężczyzny, proszony jest o zawiadomienie policji na numer telefonu 999 lub 101.

 

 
więcej o southampton.pl N

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

ABP Southampton Marathon

ABP Southampton Marathon 2018

Maraton przez najbardziej malownicze ulice, wybrzeżem i przez parki w Southampton. W tym roku zupełnie nowa trasa, która zawiera mniej górek! Dla tych mniej zaawansowanych możliwość udziału w półmaratonie, biegu na 10 lm lub rodzinny bieg na 1 milę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 4 =