HOME / ABC SOUTHAMPTON / Polub nas na Facebooku

Polub nas na Facebooku

Polub Southampton.pl na Facebooku, żeby nie przeoczyć żadnej informacji!


Polub nas na Facebooku, żeby nie przeoczyć żadnej informacji!

Jeśli jesteś stałym mieszkańcem Southampton lub wprowadziłeś się do tego miasta całkiem niedawno, a chcesz wiedzieć co się w nim dzieje to polub nasz funpage. Dzięki temu zawsze dowiesz się jako pierwszy o planowanych imprezach i wydarzeniach oraz bedziesz informowany o wiadomościach i aktualnościach z życia miasta. Chcesz mieć pewność, że nie ominą Cię najciekawsze informacje publikowane przez Southampton.pl? Skonfiguruj odpowiednio opcje wyświetlania postów naszej strony w Twoich Aktualnościach i trzymaj rękę na pulsie!

Możesz to zrobić w pięciu prostych krokach.

 

Polub nas na Facebooku – southampton.pl

 

  1. Kliknij w pole „Lubisz to!„.
  2. Rozwinie się lista opcji. Pierwsza z nich to „Otrzymuj powiadomienia”, a druga „Pokaż w aktualnościach”.
  3. Po zaznaczeniu „Otrzymuj powiadomienia” Facebook będzie Cię informował o postach wysyłanych z naszej strony tak, jak o zdarzeniach z życia Twoich znajomych. Jest to najprostsze rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć pewność, że nie ominie go żadna ważna informacja z naszego serwisu.
  4. Po wybraniu opcji „Pokaż w aktualnościach” posty z naszej strony będą wyświetlać się w Twoim strumieniu aktualności. Możecie skonfigurować, jak często będą się w nich wyświetlać.
  5. Aby to zrobić, należy kliknąć w Ustawienia i zaznaczyć pożądaną opcję:
    Jeśli chcesz otrzymywać wyłącznie niewielką część naszych postów, zaznacz opcję „Wyłącznie ważne”. Może Ci jednak umykać wtedy wiele ciekawych wiadomości.

 

Aby otrzymywać nieco więcej informacji, należy wybrać „Większość zdarzeń”. Wciąż jednak może Cię wtedy ominąć niejeden ciekawy news.

Jeśli zaś chcesz otrzymywać wiadomości tak, jak do niedawna standardowo rozsyłał je Facebook, wybierz „Wszystkie zdarzenia”. Gorąco polecamy właśnie tę opcję, ponieważ na Facebooku umieszczamy wyłącznie najważniejsze i najciekawsze informacje!

 

polub-nas-na-facebooku-moje-southampton

 

Znajdziecie nas również na:

Google+ oraz Youtube.

 

Dołącz do nas!

Polub nas na Facebooku
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Nowy Rok szansą na spełnienie marzeń. Szkolenie z Dr Dariuszem Tarczyńskim w Southampton

Nowy Rok szansą na spełnienie marzeń. Szkolenie z Dr Dariuszem Tarczyńskim w Southampton

Już 12-go stycznia 2019 roku o godzinie 13:00 w Holiday Inn Southampton, Herbert Walker Avenue, SO15 1AG Southampton Dariusz Tarczyński poprowadzi szkolenie pt. " Nowy Rok szansą na spełnienie marzeń." To wspaniała okazja, by wejść u w ten Nowy Rok z nową energią i zacząć spełniać w końcu swoje marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − seven =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.