HOME / Wiadomości / UK / Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji.

Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji.

Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji


Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji

Dwa brytyjskie kanały telewizyjne; Premier Sports i FreeSports poinformowały, że będą transmitować polski żużel na żywo w tym sezonie!

W najbliższą niedzielę, 8 kwietnia, polski żużel będzie transmitowany na żywo w FreeSport, a będzie to sparcie pomiędzy zespołami z Grudziądza a Częstochową. Powtórki tego rundy żużla będzie można oglądać na Premier Sports. Kolejne rundy będą transmitowane na żywo oraz z opóźnieniem pomiędzy dwoma kanałami.

Premier sports to kanał oparty na subskrypcji na platformie telewizyjnej SKY (kanał 428 w HD, 462 w SD) oraz Virgin Media (kanał 551). Specjalnie dla fanów polskiego żużla, Premier Sport przygotował specjalną promocję, gdzie abonamenci SKY będą mogli dodać ich kanał za jedyne £2 za 2 pierwsze miesiące

FreeSports to darmowy kanał sportowy, dostępny na kanale 95 na platformie Freeview HD, kanale 424 na Sky, FreeSat na kanale 252, TalkTalk na kanale 95, BT Vision na kanale 95 oraz poprzez internetowy TVPlayer.

 

Richard Webb, menadżer operacyjny FreeSports, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że będziemy nadawać na żywo polski żużel na Premier Sports i FreeSports. Razem z fanami tego sportu będziemy przeżywać emocje w nadchodzącym sezonie. Rozumiemy, że śledzenie swojego ulubiony sportu może być trudne, będąc z dala od domu. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw Polonii i z dumą będzie transmitować polski żużel na Wyspach”

Zarówno Freesports, jak i Premier Sports będą pokazywać zakres sportów motorowych w 2018 roku, w tym NASCAR Xfinity i Truck Series, australijskie supersamochody (Australian Supercars), polski i szwedzki żużel, Formuła E, Monster Jam i AMA Supercross.

Inne programy, które emitują stacje to relacje z NHL, europejskie mecze piłki nożnej, boks, rugby, zarówno Rugby League i Rugby Union, MMA, brytyjskie zapasy oraz koszykówka, tenis, pływactwo oraz krykiet.

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polscy nauczyciele w UK

Polscy nauczyciele w UK

Jak pewnie wielu Polaków mieszkających w UK, należę do kilkunastu polskich grup na facebooku, w których zawsze coś się dzieje :). Ktoś coś kupuje lub sprzedaje, o coś się kłóci albo o coś pyta… Wśród tych pytań, bardzo popularne są te o pracę. Ktoś szuka pracy i pyta czy ktoś inny wie albo co gorsze – „nie wie” gdzie ją znaleźć ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.