HOME / Wydarzenia oraz Imprezy / Polski Piknik w Bournemouth/Poole 2017 już 23 Lipca!


Polski Piknik w Bournemouth
Polski Piknik w Bournemouth

Polski Piknik w Bournemouth/Poole 2017 już 23 Lipca!

Polski Piknik w Bournemouth/Poole 2017 już 23 Lipca!

Polski Piknik w Bournemouth/Poole 2017, który odbędzie się 23 LIPCA to prawdziwe święto POLSKIEJ KULTURY, plenerowy festiwal POLSKIEGO JEDZENIA oraz dzień wspólnej WYŚMIENITEJ ZABAWY w polskim gronie, wypełniony mocą atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! Ideą organizacji POLSKIEGO PIKNIKU jest stworzenie tego dnia atmosfery niczym z tradycyjnego polskiego festynu, gdzie przy dźwiękach polskiej muzyki, smakując polskiej kuchni i uczestnicząc w wielu konkurencjach, możemy podziwiać pokazy i występy na żywo, wygrać atrakcyjne nagrody, a przy tym mieć mnóstwo wyśmienitej zabawy!


SPONSOREM GŁÓWNYM Polskiego Pikniku Bournemouth/Poole 2017 jest firma FOOD STOP PARKSTONE DELICATESSEN w POOLE!

 


POLSKI PIKNIK Bournemouth/Poole to jednak przede wszystkim dzień relaksu w gronie rodziny oraz przyjaciół, dlatego kupując bilet już teraz, otrzymujemy w dniu pikniku darmowy nieograniczony wstęp na wszelkie atrakcje przygotowane przez organizatorów, co nie wymaga ciągłego dopłacania i gwarantuje możliwość skupienia się na przyjemnościach. A tych na POLSKIM PIKNIKU Bournemouth/Poole 2017 będzie prawdziwa obfitość!

>>ATRAKCJE PIKNIKU W CENIE BILETU! – kliknij tutaj<<

>>NAGRODY DO WYGRANIA NA PIKNIKU! – kliknij tutaj<<

Dzięki współpracy z wieloma lokalnymi polskimi firmami będzie można nie tylko wylosować lub powalczyć o nagrodę, ale także poznać ich ofertę, zobaczyć ciekawe pokazy ich usług, otrzymać darmowe porady i poznać wiele interesujących osób z różnych branż.

>>STOISKA FIRM I PREZENTACJE! – kliknij tutaj<<

 

Polski Piknik w Bournemouth

 

W sumie czeka nas 6 wypełnionych atrakcjami godzin zabawy w iście polskim klimacie. Począwszy od zorganizowanych animacji dla dzieci obejmujących najpopularniejsze polskie zabawy dobrze znane nam z dzieciństwa, przez ciekawe konkurencje z nagrodami dla dorosłych, po największe hity polskiej piosenki rozbrzmiewające ze sceny!

Z pewnością doskonałym uzupełnieniem wyśmienitej zabawy będzie możliwość skorzystania z oferty serwowanych w przystępnych cenach wybornych polskich przysmaków!

>>POLSKIE PRZYSMAKI NA PIKNIKU! – kliknij tutaj<<

 

 

Bilety oraz kontakt do organizatora LM EVENTS dostępne pod nr tel. 07535268050.  Dzieci w wieku 2 do 16 lat w cenie biletu (£10) otrzymają malowanie twarzy, nieograniczone wejście na wszystkie atrakcje miasteczka zabaw, możliwość korzystania z darmowej fontanny czekolady, zabawa dyskotekowa + bańki, animacje, pokazy, konkursy, wizyta żywych maskotek, atrakcyjne nagrody i niespodzianki oraz wiele więcej.

Dorośli w cenie biletu (£5) mogą zrelaksować się przy polskich przebojach muzycznych, występach i pokazach, wziąć udział w konkurencjach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami, otrzymać bezpłatne konsultacje, korzystać z darmowej fontanny czekolady oraz czekają na nich niespodzianki i wiele więcej. Dzieci do 2 roku życia – wstęp bezpłatny: atrakcją dla maluchów będzie Soft Pay z basenem piłeczek, zjeżdżalnią i wieloma zabawkami czy wizyta żywych maskotek i wiele więcej.

BILETY DOSTĘPNE TAKŻE W POLSKICH SKLEPACH – Polski Piknik w Bournemouth / Poole W POOLE Parkstone Delicatessen Polish Delicatessen Poole

W BOURNEMOUTH Polski Sklep – Lansdowne Fajny Sklep – Boscombe Polish Market – Boscombe Sami Swoi – Winton Możliwość zakupu biletów tylko w przedsprzedaży do 20 lipca. Liczba biletów ograniczona.

POLSKI PIKNIK Bournemouth/Poole 2017

23 LIPCA 2017 – NIEDZIELA – 12:00 do 18:00

 

Stanley Green Rd, Poole BH15 3AA

DODATKOWE INFORMACJE O ATRAKCJACH ZNAJDZIECIE TUTAJ
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Jakub Bączek w Londynie

Jak mądrze wprowadzić zmiany w życie – szkolenie Jakuba Bączka w Londynie

27 stycznia 2018 r. w Londynie w hotelu Hilton London Metropole odbędzie się szkolenie Biznes i życie ma maksa, które poprowadzi Jakub B.Bączek. Ten chyba najbardziej optymistycznie nastawiony do życia trener rozwoju osobistego przyjedzie na specjalne zaproszenie ExcellenceVale, żeby pokazać Polakom, jak osiagnąć wolność finansową, czyli jak skutecznie i przyjemnie łączyć życie osobiste z zawodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 18 =