HOME / Wiadomości / Wiadomości Southampton / Polski Festyn Rodzinny już w ten weekend w Southampton

Polski Festyn Rodzinny już w ten weekend w Southampton

Polski Festyn Rodzinny już w następny weekend w Southampton


Polski Festyn Rodzinny w Southampton

Już 25.06 w Southampton odbędzie się pierwszy Polski Festyn Rodzinny. I jak na festyn przystało nie zabraknie atrakcji, zabaw, konkursów, loterii fantowej z licznymi nagrodami, oraz stoisk z polskim jedzeniem. Poza tym muzyka na żywo oraz kilkanaście stoisk, gdzie każdy będzie mógł uzyskać darmowe porady i informacje. Oficjalnego otwarcia, w tym przecięcia wstęgi, dokona burmistrza miasta Southampton oraz asystent nadkomisarza policji hrabstwa Hampshire.

Strefa Bezpieczeństwa oraz Zdrowia

Na terenie pikniku powstanie Strefa Bezpieczeństwa przygotowana przy współpracy z lokalną policją oraz strażą pożarną. Odwiedzający będą mogli nie tylko spotkać przedstawicieli Hampshire Constabulary oraz Hampshire Fire & Rescue, ale także uzyskać informacji na temat rekrutacji w policji oraz tego jak działają poszczególne wydziały. Obok Strefy Bezpieczeństwa powstanie Strefa Zdrowia. NHS wraz ze swoimi partnerami; Care UK oraz Stroke Association przygotuje liczne informacje na temat zdrowego życia, jak rzucić palenie czy też skorzystać z darmowego pomiaru ciśnienia.

 

Polski Festyn Rodzinny już w następny weekend w Southampton

 

Darmowe porady i informacje

Społeczna Akademia Nauk w Londynie, kancelaria prawna Simpkins & Co. Solicitors, brokerzy ubezpieczeniowi Pol Plan Insurance oraz Centrum Rozwiązań Finansowych w UK – Profit Tree, przesyłki pieniężne TransferGo, Southampton City Council oraz New Forest District Council to jedynie niektórzy z wystawców, którzy będą mieć swoje stoiska w trakcie imprezy.

Obok nich wystawią się także lokalne organizacje społeczne jak Carers in Southampton, Southampton Information Advice and Support Services.

Gry, zabawy i muzyka

Nie zabraknie atrakcji i zabaw dla najmłodszych, które odbędą się z animatorem zabaw dziecięcych DJ Karo z Bournemouth. Poza tym dmuchane zamki, mini wesołe miasteczko oraz malowanie twarzy. Na stoisku GottaBe! będzie istniała także szansa zakupienia losu na loterię, w której do wygrania będą nagrody warte ponad £1,000, w tym płyty Agnieszki Chylińskiej oraz zespołu Hey z autografami, plakaty z podpisami polskich artystów, bilety do muzeum, cyfrowy aparat fotograficzny, bilety na koncerty Dody, T.Love oraz kabaretu Ani Mru Mru i itd.

W przerwach kiedy dzieci odpoczywają od zabaw, na scenie pojawią się lokalni wokaliści; Daniel Eagle, Steve Simpkins, Jennie Monday, Alex Laxton oraz polski zespól 3City Project. Gościem specjalnym festynu będzie reprezentant Polski na Eurowizji w 2010 roku, Martin Fitch oraz trenerka Next Top Model, Kasia Rain, która poprowadzi na Festynie 45-minowe zajęcia fitness.

Coś na ząb

Podczas festynu odwiedzający będą mogli skosztować polskiego jedzenia m.in. pierogów, kiełbasy z grilla, ciast oraz słodkich wypieków polskich piekarni z Londynu. Nie zabraknie również stoiska z kawą, herbatą, napojami bezalkoholowymi czy popcornem.

Na miejscu znajduje się 50 miejsc parkingowych, jednak organizatorzy zachęcają do skorzystania z transportu publicznego; FirstBus nr. 8 i 10 oraz Blue Star nr. 18. Przystanek Midanbury Lane. Ewentualnie najbliższa stacja kolejowa Bitterne.

Zapraszamy serdecznie.

 

Polski Festyn Rodzinny w Southampton
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Jakub Bączek w Londynie

Jak mądrze wprowadzić zmiany w życie – szkolenie Jakuba Bączka w Londynie

27 stycznia 2018 r. w Londynie w hotelu Hilton London Metropole odbędzie się szkolenie Biznes i życie ma maksa, które poprowadzi Jakub B.Bączek. Ten chyba najbardziej optymistycznie nastawiony do życia trener rozwoju osobistego przyjedzie na specjalne zaproszenie ExcellenceVale, żeby pokazać Polakom, jak osiagnąć wolność finansową, czyli jak skutecznie i przyjemnie łączyć życie osobiste z zawodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × four =