HOME / INNE / PAPA JOHN’S PIZZA Southampton

PAPA JOHN’S PIZZA Southampton

PAPA JOHN'S PIZZA Southampton


PAPA JOHN’S PIZZA Southampton

Nadszedł czas, aby spotkać Papa! John Schnatter założył Papa John’s w 1984 roku, wymieniając jego ukochanego Camaro na mieszalnik ciasta i piec do pizzy. Od tamtego czasu oddał się produkcji gatunkowych pizz ze 100% świeżego ciasta.

 

PAPA JOHN'S PIZZA Southampton

 

„Nalepsze składniki. Najlepsza Pizza.”

 

Filozofia jest jeszcze silniejsza dzisiaj o czym świadczy ponad 4000 pizzerri na całym świecie, tworząc trzeci największy globalny łańcuch pizzerri.

Papa John posiada ponad 230 punktów w Wielkiej Brytanii dostarczających pyszne pizze i niesamowite oferty dla klientów w całym kraju.

 

Przekonaj się sam i zamów najlepszą pizzę w swoim mieście – Zamów Pizzę Papa Johns

 

 

 

PAPA JOHN’S PIZZA Southampton
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polskie kwalifikacje w UK

Polskie kwalifikacje w UK

Czy polskie kwalifikacje coś w ogóle znaczą w UK? To pytanie dostaję prawie codziennie. Więc prawie codziennie odpowiadam krótko – oczywiście, że tak. Wtedy zwykle pojawia się drugie – A jak tu na to wykształcenie patrzą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three + two =