HOME / PORADNIKI / DOM I MIESZKANIE / MIESZKANIE ZA DARMO OD MILIONERA. WYSTARCZY ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ.


MIESZKANIE ZA DARMO OD MILIONERA. WYSTARCZY ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ.
MIESZKANIE ZA DARMO OD MILIONERA. WYSTARCZY ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ.

MIESZKANIE ZA DARMO OD MILIONERA. WYSTARCZY ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ.

Jedno z trzypokojowych mieszkań, które należy do milionera w Preston Marco Robinsona,  może należeć już niedługo do jednej z rodzin lub indywidualnej osoby, które mają kłopoty finansowe.

 

Taka wiadomość obiegła ostatnio całą Wielką Brytanię. Marco Robinson to milioner, który dzieciństwo spędził w biedzie, często śpiąc na ulicy  i dlatego też zaczął pomagać innym.

Wielokrotnie pomagali mu obcy ludzie, dlatego teraz to on zdecydował też oddać jedną ze swoich 150 nieruchomości – mieszkanie w Preston warte około £120 000. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, a właściciel pomoże w opłacie Council Tax przez tak długo jak tylko trzeba będzie.

 

Zgłoszenia własnej kandydatury można słać na adres https://myfreeproperty.com do 2 lutego. Na antenie programu telewizyjnego Channel 5 będzie przeprowadzona selekcja, w postaci 6 tygodniowego programu dokumentalnego.

 

Biznesmen wie doskonale, że podjęcie decyzji i wybór odpowiedniej rodziny czy osoby nie będzie łatwym zadaniem, ponieważ w Wielkiej Brytanii jest coraz więcej osób bez dachu nad głową. Wytyczne jakimi należy się kierować to przede wszystkim:‘’ Poszukuje kogoś, kto jest gotów podjąć wysiłek, kogoś, kto jest pracowity, ale kto znalazł się w głębokich problemach, a nie kogoś, kto po prostu będzie próbował nadużyć tej sytuacji.’’-  mówi Marco Robinson.

 

Zatem to mieszkanie za darmo od milionera może być i Twoje. Wystarczy zgłosić swoją kandydaturę i spełnić podstawowe kryteria wyznaczone przez milionera. Powodzenia.

więcej o southampton.pl S

Food Factory. Chętnie dzielimy się z Wami naszą pasją i wiedzą. Nie znajdziecie tu przepisów z użyciem białej mąki ani białego cukru, ale z pewnością znajdziesz dużo smaczniejszych i zdrowszych pomysłów na pyszne życie♥. Zapraszamy do czytania i komentowania naszych przepisów. Mamy nadzieję, że miło spędzicie czas:-) Zatem zdrówka wszystkim i smacznego! Więcej informacji znajdziecie w dziale Food Factory

Sprawdź

Wiek emerytalny w Anglii

Wiek emerytalny w Anglii

Jak wiemy cały system emerytalny w Wielkiej Brytanii jest zróżnicowany i niestety dosyć skomplikowany. Przykładowo mieszkając oraz pracując w UK możemy liczyć na kilka różnych świadczeń. Ponadto, wiele osób przyjechało do Anglii, po kilkuletnim okresie pracy w Polsce i nie do końca wiadomo, skąd otrzyma emeryturę i w jakiej wysokości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.