HOME / FIRMA I BIZNES / Marketing jest jak Huba Buba


Marketing jest jak Huba Buba

Marketing jest jak Huba Buba

Kontakt z reklamami stał się nasza codziennością. Czy jest to Facebook, czy Instagram, telewizja czy radio, ulotki i emaile. Marketingowcy wymyśli naprawdę dziesiątki metod w jaki sposób mogą zdobyć naszą uwagę ale my nie jesteśmy bezbronni.

Również mamy swoje metody, żeby się przed tymi próbami zdobycia uwagi obronić. Ignorujemy reklamy, które nam się pojawiają w mediach społecznościowych, jeżeli widzimy blok reklamowy w telewizji to wychodzimy do kuchni czy do ubikacji a w niektórych przypadkach nawet po jakieś zakupy do sklepu.

Naklejamy na naszych skrzynkach informację mówiącą, że nie chcemy przyjmować śmieciowej poczty. Jeżeli podczas rejestracji na jakąś stronę ktoś prosi nas o adres mailowy, a zakładamy, że może to później skutkować częstymi mailami to mamy specjalne przygotowane adresy tylko do obsługi spamu.
Na każdą nachalną metodę znajdziemy sposób. Co zastanawiające marketingowcy zamiast zmienić formę i podnieść jakość treści reklamowych zwiększają ich nakład. Chcą wypełnić swoją treścią jak największą przestrzeń, ale my jako profesjonaliści i przedsiębiorcy musimy pamiętać o tym, że marketing jest jak guma do żucia. Im częściej ją gryziesz tym szybciej traci smak.
Hugh Davin
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

TransferGo Przelewy do Polski

TransferGo, czyli jak szybko i bezpiecznie przelać pieniądze do Polski?

Na rynku istnieje sporo serwisów, które oferują przelewy międzynarodowe i wszystkie twierdzą, że to właśnie ich usługa jest najlepsza. Jak zatem wybrać tę właściwą i faktycznie najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.