HOME / FIRMA I BIZNES / Marketing jest jak Huba Buba


Marketing jest jak Huba Buba

Marketing jest jak Huba Buba

Kontakt z reklamami stał się nasza codziennością. Czy jest to Facebook, czy Instagram, telewizja czy radio, ulotki i emaile. Marketingowcy wymyśli naprawdę dziesiątki metod w jaki sposób mogą zdobyć naszą uwagę ale my nie jesteśmy bezbronni.

Również mamy swoje metody, żeby się przed tymi próbami zdobycia uwagi obronić. Ignorujemy reklamy, które nam się pojawiają w mediach społecznościowych, jeżeli widzimy blok reklamowy w telewizji to wychodzimy do kuchni czy do ubikacji a w niektórych przypadkach nawet po jakieś zakupy do sklepu.

Naklejamy na naszych skrzynkach informację mówiącą, że nie chcemy przyjmować śmieciowej poczty. Jeżeli podczas rejestracji na jakąś stronę ktoś prosi nas o adres mailowy, a zakładamy, że może to później skutkować częstymi mailami to mamy specjalne przygotowane adresy tylko do obsługi spamu.
Na każdą nachalną metodę znajdziemy sposób. Co zastanawiające marketingowcy zamiast zmienić formę i podnieść jakość treści reklamowych zwiększają ich nakład. Chcą wypełnić swoją treścią jak największą przestrzeń, ale my jako profesjonaliści i przedsiębiorcy musimy pamiętać o tym, że marketing jest jak guma do żucia. Im częściej ją gryziesz tym szybciej traci smak.
Hugh Davin
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

2 lata wsparcia dla polskich przedsiębiorców Polish Hub Bournemouth

2 lata wsparcia dla polskich przedsiębiorców Polish Hub Bournemouth

Polish Business Hub – społeczność biznesowa zrzeszająca lokalnych polskich przedsiębiorców świętowała w listopadzie swoje drugie urodziny. Działające na południu Anglii stowarzyszenie wspiera polskie firmy i umożliwia im dostęp do nowych możliwości, wiedzy biznesowej oraz cennych kontaktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.