HOME / ABC SOUTHAMPTON / 303 SQUADRON TEAM / Lydd IKR Summer Championship

Lydd IKR Summer Championship

Lydd IKR Summer Championship


Lydd IKR Summer Championship

Lydd IKR Summer Championship to kolejna seria wyścigowa w której Maksymilian ”Mad Max” Solarski bierze udział w tym roku. Na starcie pierwszej rundy w Lydd zjawiło się 10 zawodników w klasie Honda Cadet Clubman, która była jedną z 8 klas w których wystartowało w sumie blisko 100 kierowców.

Zawodnik 303 SQUADRON TEAM po dość dobrym występie tydzień wcześniej na torze w Matchams gdzie zajął 2 miejsce przystąpił do zawodów w dobrym nastroju, choć na powtórzenie wyniku były znikome szanse z powodu lepszego poziomu zawodników którzy stanęli na starcie pierwszej rundy.

Dzień Maksymilian ”Mad Max” Solarski zaczął od 6 czasu w kwalifikacjach co dawało dobre miejsce do ataku piątej pozycji gdyż z takimi założeniami zjawiliśmy się w Lydd, a wszystko co wyżej to był by dla naszego kierowcy i 303 SQUADRON TEAM  sukcesem.

Zawody przebiegały nadzwyczaj spokojnie, porównaniu do tego co działo się podczas naszego ostatniego startu w Matchams.

Heat 1 -Lydd IKR Summer Championship

Mad Max przejechał bez większych dramatów , choć w pierwszym zakręcie stracił jedno miejsce to już po 2 kółkach 1040metrowego toru odzyskał 6 miejsce i dowiózł je do mety pierwszego wyścigu tego dnia.

Heat 2-Lydd IKR Summer Championship
Ponowny start z 6 pozycji. Atak Mad Max-a już w pierwszym zakręcie nie powiódł się i musiał bronić swojej pozycji. Dopiero w połowie wyścigu złapał wiatr w żagle, zaczął odrabiać straty by na ostatnim zakręcie wyprzedzić Poppi Stephenson i ukończyć drugi wyścig na 5 pozycji.

Do finału ponownie Maksymilian ”Mad Max” Solarski startował z 6 pozycji. Tym razem jednak nie popełnił błędu z pierwszego heatu i już po pierwszej szykanie zyskał jedną pozycję. Goniąc czołówkę poprawiał swoje czasy lecz wciąż pierwsza czwórka była poza zasięgiem. Ostatecznie zajął 5 pozycję którą nasz team obrał za dzisiejszy cel.

Oczywiście podziękowania należą się też naszym sponsorom oraz patronom medialnym, którymi są:

 • Moje Southampton
 • Bigfoot  HGV Driver Recruitment
 • BW Garage
 • Gadget repair service
 • BW Service
 • Speedy Driver Ltd.
 • FoodStop Delicatessen
 • Polish Produkt Ltd.
 • Dan Tech
 • Magazyn PL
 • Anonse
 • TopMejt

DZIĘKUJEMY!!!! Naszym sponsorom oraz Tomaszowi Dembskiemu za pomoc w dzisiejszych zawodach.

Zapraszamy inne firmy do wspierania naszych najmłodszych zawodników których będzie coraz więcej 😉

Kontakt: [email protected]

Lydd IKR Summer Championship

Polub nas na Facebook’u

www.facebook.com/303-Squadron-Team-882253638477015

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

UNDERDOG w kinach już od 17 stycznia w Southampton

UWAGA Wielka Brytania i Irlandia!! KOCHAJ SZANUJ WALCZ Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami: „UNDERDOG” Emocjonujący obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika mieszanych sztuk walki ‍♂️ Seanse od 17 STYCZNIA w kinach CINEWORLD, EMPIRE, IMC, OMNIPLEX, VUE, SAVOY i innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − eleven =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.