HOME / LIFESTYLE

LIFESTYLE

Lifestyle to styl życia. To, co lubimy robić, czego chcemy się uczyć, jak się ubieramy i spędzamy wolny czas. Ale również jak pracujemy, gdzie się bawimy, jakie przedmioty wybieramy najchętniej i jak dbamy o swoje zdrowie. U nas znajdziesz ciekawe opisy aktualnych tendencji w niemal każdej dziedzinie życia.

 

Jeśli chciałbyś się wypowiedzieć o nowej modzie, interesującym trendzie, który zaobserwowałeś, napisz do nas.

 

KARMIENIE PIERSIĄ CHRONI PRZED RAKIEM?

KARMIENIE PIERSIĄ CHRONI PRZED RAKIEM

Karmienie piersią obniża u kobiet ryzyko pojawienia się w przyszłości raka piersi – informują eksperci Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem. Analiza badań przeprowadzonych w 30 krajach wykazała, że prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwór maleje o ok. 4%, gdy matka karmi dziecko piersią przez 12 miesięcy po pierwszym porodzie. Każdy następny poród i dwunastomiesięczny okres karmienia piersią prowadzi do spadku ryzyka pojawienia się raka o kolejne 7%. Karmienie piersią także chroni przed innymi chorobami i przyśpiesza powrót do formy.

Zobacz więcej

Wróć do zdrowia bez antybiotyków

zdrowy bez antybiotyków

Zdrowy bez antybiotyków – czyli jak wrócić do zdrowia. Niniejszy tekst wyjaśnia potrzebę sięgania po odpowiednie leki na powszednie choroby – takie jak przeziębienia i kaszel – unikając wtórnego uodpornienia na antybiotyki. Jak należy leczyć przeziębienie? Najlepsza metoda leczenia większości przeziębień, kaszlu czy bólu gardła to przyjmowanie dużej ilości płynów …

Zobacz więcej