HOME / PORADNIKI / Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK?

Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK?

Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK


Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK?

Dzisiaj zgłębimy temat finansów w życiu codziennym. Dowiecie się jak płacić niższe rachunki za prąd, gaz i wodę na terenie Wielkiej Brytanii.

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że w Anglii jest ogromna konkurencja na rynku dostawców prądu i gazu ale złą to, że tak niewielu ludzi decyduje się na zmianę dostawcy. Jest to związane z tym, że większość z nas obawia się nieznanego. Dlatego chciałby Cię przekonać, że zmiana dostawcy jest dziecinnie prosta oraz odbywa się poza Twoim udziałem. Jedyne co musisz zrobić to skorzystać z porównywarki cen gazu i prąd oraz zdecydować się na nowego dostawcy.

Porównywarki podają, że dzięki wyborze najlepszej oferty można zaoszczędzić nawet 500 Funtów rocznie.

Twój pierwszy krok to wybór porównywarki cen prądu i gazu:

Zastanawiasz się, którą wybrać. Zrób losowo porównanie w kilku i zobacz czy są znaczne wahania w cenach dla Ciebie. Następnie zobacz jaki zwrot dostaniesz np. w www.topcashback.co.uk lub www.quidco.com za korzystanie z serwisu za pośrednictwem stron typu cashback.

Często się zdarza, że na stronach typu cashback są promocje za przejście do innej firmy i może się opłaca zrobić symulacje bezpośrednio w konkretnej firmie. Jednakże jeśli zdecydujesz się wybrać nowego dostawcę za pośrednictwem porównywarki (polecam ten wariant) to i tak dostaniesz kilkadziesiąt funtów zwrotu na stronach typu cashback.

Jak już wybierzesz nowego dostawcę to warto rozważyć zmniejszenie konsumpcji prądu i gazu. Na pewno przyda Ci się przeczytanie artkułu, w którym wcześniej opisałem jak zaoszczędzić na gazie i prądzie.

www.moneygrabbing.co.uk/oszczedzanie/podstawowe-media/jak-oszczedzac-gaz

W 17 punktach jest opisane jak skutecznie zmniejszyć zużycie gazu mieszkając w Wielkiej Brytanii.

W tym artykułe www.moneygrabbing.co.uk/oszczedzanie/podstawowe-media/tani-prad-gaz znajdziesz fundamentalne zasady oszczędzania prądu i gazu, które stanowią podstawę do mniejszych rachunków.

W ostatnim opisanym przeze mnie artykule www.moneygrabbing.co.uk/oszczedzanie/podstawowe-media/oszczedzanie-wody znajdziesz skuteczne metody na oszczędzanie wody.

Jeśli wprowadzisz tylko część z w/w list jak oszczędzać prąd, gaz i wodę oraz dokonasz zmiany dostawcy w porównywarce cen to będziesz w stanie zaoszczędzić setki funtów. jeśli mieszkasz w starym budownictwie to jest mowa o znacznie większej kwocie w skali roku.

Dla tych co mają własne mieszkania to warto zainteresować się zmianą bojlera oraz zainwestowaniem w panele słoneczne.

 

Pozdrawiam

moneygrabbing.co.uk
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji?

Większość Polaków pracuje na niskopłatnych stanowiskach, często znacznie poniżej swoich kwalifikacji i umiejętności. Jak informuje Ośrodek Badań nad Migracjami UW, 30% naszych rodaków wykonuje prace wymagające niskich, a 40% zaledwie średnich kwalifikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.