HOME / PORADNIKI / Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK?

Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK?

Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK


Jak mniej płacić za prąd i gaz w UK?

Dzisiaj zgłębimy temat finansów w życiu codziennym. Dowiecie się jak płacić niższe rachunki za prąd, gaz i wodę na terenie Wielkiej Brytanii.

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że w Anglii jest ogromna konkurencja na rynku dostawców prądu i gazu ale złą to, że tak niewielu ludzi decyduje się na zmianę dostawcy. Jest to związane z tym, że większość z nas obawia się nieznanego. Dlatego chciałby Cię przekonać, że zmiana dostawcy jest dziecinnie prosta oraz odbywa się poza Twoim udziałem. Jedyne co musisz zrobić to skorzystać z porównywarki cen gazu i prąd oraz zdecydować się na nowego dostawcy.

Porównywarki podają, że dzięki wyborze najlepszej oferty można zaoszczędzić nawet 500 Funtów rocznie.

Twój pierwszy krok to wybór porównywarki cen prądu i gazu:

Zastanawiasz się, którą wybrać. Zrób losowo porównanie w kilku i zobacz czy są znaczne wahania w cenach dla Ciebie. Następnie zobacz jaki zwrot dostaniesz np. w www.topcashback.co.uk lub www.quidco.com za korzystanie z serwisu za pośrednictwem stron typu cashback.

Często się zdarza, że na stronach typu cashback są promocje za przejście do innej firmy i może się opłaca zrobić symulacje bezpośrednio w konkretnej firmie. Jednakże jeśli zdecydujesz się wybrać nowego dostawcę za pośrednictwem porównywarki (polecam ten wariant) to i tak dostaniesz kilkadziesiąt funtów zwrotu na stronach typu cashback.

Jak już wybierzesz nowego dostawcę to warto rozważyć zmniejszenie konsumpcji prądu i gazu. Na pewno przyda Ci się przeczytanie artkułu, w którym wcześniej opisałem jak zaoszczędzić na gazie i prądzie.

www.moneygrabbing.co.uk/oszczedzanie/podstawowe-media/jak-oszczedzac-gaz

W 17 punktach jest opisane jak skutecznie zmniejszyć zużycie gazu mieszkając w Wielkiej Brytanii.

W tym artykułe www.moneygrabbing.co.uk/oszczedzanie/podstawowe-media/tani-prad-gaz znajdziesz fundamentalne zasady oszczędzania prądu i gazu, które stanowią podstawę do mniejszych rachunków.

W ostatnim opisanym przeze mnie artykule www.moneygrabbing.co.uk/oszczedzanie/podstawowe-media/oszczedzanie-wody znajdziesz skuteczne metody na oszczędzanie wody.

Jeśli wprowadzisz tylko część z w/w list jak oszczędzać prąd, gaz i wodę oraz dokonasz zmiany dostawcy w porównywarce cen to będziesz w stanie zaoszczędzić setki funtów. jeśli mieszkasz w starym budownictwie to jest mowa o znacznie większej kwocie w skali roku.

Dla tych co mają własne mieszkania to warto zainteresować się zmianą bojlera oraz zainwestowaniem w panele słoneczne.

 

Pozdrawiam

moneygrabbing.co.uk
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Sprowadzenie do Polski zwłok lub prochów

Sprowadzenie do Polski zwłok lub prochów

W celu sprowadzenia z zagranicy zwłok lub prochów wymagane jest pozwolenie, które wydaje starosta lub prezydent miasta właściwy ze względu na planowane miejsce pochówku zwłok lub prochów oraz zaświadczenie na sprowadzenie zwłok lub prochów (szczątków) do kraju wydane przez konsula.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + seven =