HOME / Wydarzenia oraz Imprezy / JACEK STACHURSKY w Southampton!

JACEK STACHURSKY w Southampton!

JACEK STACHURSKY w Southampton


JACEK STACHURSKY Show & Aftershow – Wspaniałe polskie przeboje!

Dzięki Bawimysięw.uk oraz MusicArt  mamy zaszczyt przedstawienia Wam tego niecodziennego pełnego emocji i dobrej energii widowiska, podczas którego artysta opowiada o etapach swojego artystycznego życia.

Śpiewany przez Stachurskiego repertuar komponuje się z wyjątkową oprawą wizualną. Dwugodzinne spotkanie z artystą jest kolorową eksplozją świateł i dźwięków, zaskakując odbiorców oryginalnymi interpretacjami, spełniającymi oczekiwania słuchaczy w każdym wieku.

Jacek Stachursky podczas występu angażuje publiczność do czynnego udziału w show. Po części muzycznej podpisując płyty, plakaty oraz pozując do wspólnych zdjęć z uczestnikami show, daje możliwość bezpośredniego spotkania – aftershow.

13 LIPCA 2017 (czwartek) – The 1865 Southampton, godz. 19:00 – otwarcie drzwi, 20:00 – rozpoczęcie.

 

 

Klub The 1865, Brunswick Square, Southampton, SO14 3AR

BILETY – w cenie £25 – do nabycia na stronie  www.bawimysiew.uk

 www.facebook.com/events/1119807618163802 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

ABP Southampton Marathon

ABP Southampton Marathon 2018

Maraton przez najbardziej malownicze ulice, wybrzeżem i przez parki w Southampton. W tym roku zupełnie nowa trasa, która zawiera mniej górek! Dla tych mniej zaawansowanych możliwość udziału w półmaratonie, biegu na 10 lm lub rodzinny bieg na 1 milę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five − three =