HOME / KATALOG FIRM / Hurtownia Opon UK

Hurtownia Opon UK

Hurtownia Opon UK - ECO TYRE


Hurtownia Opon UK – ECO TYRE

Firma Eco-Tyre zajmuje się sprzedażą nowych opon do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Swoim klientom oferujemy również pełny serwis wulkanizacyjny w naszym oddziale lub z dojazdem do klienta na terenie Southampton. Współpracujemy z największymi fabrykami opon oraz innych elementów oponiarskich.

Posiadamy szeroki wybór opon letnich, zimowych, wielosezonowych, all weather oraz run flat w atrakcyjnych cenach. Ponadto świadczymy usługi z zakresu naprawy, montażu, wyważania, ustawiania zbieżności oraz komputerowej geometrii kół 3D.

 

Eco Tyre Southampton

Wiele lat doświadczenia w branży oponiarskiej i rzesze zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie. Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej www.eco-tyre.co.uk lub ebay www.stores.ebay.co.uk/ECO-TYRES-SOUTHAMPTON

 

Posiadamy ponad 10.000 opon w naszej ofercie. Sprawdź i zamów już dziś! Wysyłka na terenie całej Wielkiej Brytanii.

ECO TYRES
POLSKA OBSŁUGA – 023 80 4410 44
30-32 St Marys Place, Kingsway, Southampton SO14 1AU, Hampshire

Hurtownia Opon UK

Eco Tyre V3

 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Czy warto korzystać z kamer?

Czy warto korzystać z kamer?

Kiedyś kamery były drogie, duże i nieporęczne. Dlatego grono osób mogących pozwolić sobie na nagrywanie swoich wyczynów za kierowcą było niewielkie. Obecnie na kamerę samochodową może pozwolić sobie niemal każdy. Zastanówmy się czy warto ją kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight + 9 =