HOME / KATALOG FIRM / Hurtownia Opon UK

Hurtownia Opon UK

Hurtownia Opon UK - ECO TYRE


Hurtownia Opon UK – ECO TYRE

Firma Eco-Tyre zajmuje się sprzedażą nowych opon do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Swoim klientom oferujemy również pełny serwis wulkanizacyjny w naszym oddziale lub z dojazdem do klienta na terenie Southampton. Współpracujemy z największymi fabrykami opon oraz innych elementów oponiarskich.

Posiadamy szeroki wybór opon letnich, zimowych, wielosezonowych, all weather oraz run flat w atrakcyjnych cenach. Ponadto świadczymy usługi z zakresu naprawy, montażu, wyważania, ustawiania zbieżności oraz komputerowej geometrii kół 3D.

 

Eco Tyre Southampton

Wiele lat doświadczenia w branży oponiarskiej i rzesze zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie. Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej www.eco-tyre.co.uk lub ebay www.stores.ebay.co.uk/ECO-TYRES-SOUTHAMPTON

 

Posiadamy ponad 10.000 opon w naszej ofercie. Sprawdź i zamów już dziś! Wysyłka na terenie całej Wielkiej Brytanii.

ECO TYRES
POLSKA OBSŁUGA – 023 80 4410 44
30-32 St Marys Place, Kingsway, Southampton SO14 1AU, Hampshire

Hurtownia Opon UK

Eco Tyre V3

 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Nowy Rok szansą na spełnienie marzeń. Szkolenie z Dr Dariuszem Tarczyńskim w Southampton

Dr Dariusz Tarczyński

Psycholog, założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Jest twórcą oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.