HOME / INNE / Główna ulica w centrum Southampton zostanie zamknięta!


główna ulica w centrum Southampton
główna ulica w centrum Southampton

Główna ulica w centrum Southampton zostanie zamknięta!

Wyciek gazu może spowodować, że główna ulica w centrum Southampton zostanie zamknięta nawet przez kilka tygodni, prowadząc do znacznych zakłóceń i zmian w organizacji ruchu centrum miasta.

Po tym, jak mieszkańcy miasta zgłosili silny zapach wydobywającego się gazu na Above Bar Street, główna ulica w centrum Southampton zostanie zamknięta. Spowodowane to będzie remontem sieci gazowej na tym odcinku.

Inżynierowie SGN (Sieci Gazowej w Southampton) będą musieli przekopać i wymienić całą sekcję głównego gazu. Całość prac wykonywana będzie na odcinku ulicy między Commercial Road i Cumberland Place. Kierowcy samochodów i środków komunikacji miejskiej będą musieli szukać alternatywnych sposobów przejazdu przez centrum miasta.

Rzecznik Sieci Gazowej w Southampton wyjaśnił, że pracownicy są zobowiązani do naprawienia głównego gazociągu. Kiedy okazało się, że jest wadliwy, nastała konieczność wymienienia go na zupełnie nowy. „Oceniając sytuację, będziemy musieli dokonać całkowitego wyłączenia drogi z ruchu. Może to potrwać nawet kilka tygodni” – tak podsumował tę sytuację rzecznik SGN. Dodał również, że zdaje sobie sprawę jak wielkie zakłócenia w ruchu miejskim spowoduje zamknięcie drogi. W imieniu całego SGN przeprosił także za wszelkie niedogodności związane z całą sytuacją.

Przedstawiciel Rady Miasta Southampton dodał, iż członkowie Sieci Gazowej przeprowadzają podstawowe działania, konieczne w celu naprawy awarii. Jednocześnie podkreślił, że rada miasta będzie współpracować z SGN. Celem ma być jak najszybsze zakończenie robót przy minimalnym zakłóceniu dla użytkowników dróg i firm.

Droga zostanie zamknięta w poniedziałek o godzinie 9:30 rano. Jej ponowne otwarcie nastąpi w czwartek 20 kwietnia tak, aby była czynna podczas maratonu w Southampton, który odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia.

 
więcej o southampton.pl N

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Nowy Rok szansą na spełnienie marzeń. Szkolenie z Dr Dariuszem Tarczyńskim w Southampton

Nowy Rok szansą na spełnienie marzeń. Szkolenie z Dr Dariuszem Tarczyńskim w Southampton

Już 12-go stycznia 2019 roku o godzinie 13:00 w Holiday Inn Southampton, Herbert Walker Avenue, SO15 1AG Southampton Dariusz Tarczyński poprowadzi szkolenie pt. " Nowy Rok szansą na spełnienie marzeń." To wspaniała okazja, by wejść u w ten Nowy Rok z nową energią i zacząć spełniać w końcu swoje marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three − two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.