HOME / FIRMA I BIZNES / Czego możemy się nauczyć od muzyków?


Czego możemy się nauczyć od muzyków?

Czego możemy się nauczyć od muzyków?

Czy słyszeliście może o Steve’ie Aoki’m? Jest on niezwykle płodnym amerykańskim artystą, który tworzy popularną muzykę elektroniczną, a na Instagramie śledzi go około 6 milionów osób. Minimum raz w miesiącu dowiadujemy się o jakimś utworze, który stworzył w kooperacji z innym artystą. Te kooperacje często nazywane są występami gościnnymi lub po prostu featuring’ami i są bardzo popularne w branży muzycznej.

Jest to bardzo ciekawe metoda polegająca na tworzeniu nowych utworów przez artystów z całkowicie odmiennych gatunków muzycznych, a dzięki temu pozwala na wymianę grup słuchaczy między tymi artystami. Jeżeli dokładniej przyjrzycie się branży muzycznej z łatwością znajdziecie przykłady takich kooperacji ? W świecie biznesu ta metoda również występuje ale funkcjonuje pod nazwą Networking. Ale jak nawiązywać te kontakty, jak doprowadzać do powstawania nowych projektów?

Od zawsze miałam problem z pozyskiwanie ludzi do współpracy, ale dzięki Ewie Erdmann i jej comiesięcznym spotkaniom możecie dziś czytać te słowa. Wkrótce również będziecie mieli okazję zobaczyć nowe projekty jakie właśnie przygotowuję do wprowadzenia w życie ?

Jeżeli jesteście ciekawi jak networking może wpłynąć na wasz biznes to będziecie mieli okazję to sprawdzić na spotkaniu Polish Business Hub, które odbędzie się 29 marca o godzinie 18.30 w Bournemouth.
Hugh Davin
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Ulga podatkowa na uniform w UK

Ulga podatkowa na uniform w UK – jak z niej skorzystać

Jeżeli nosisz w pracy odzież roboczą (uniform) i musisz ją prać, naprawiać i wymieniać we własnym zakresie, możesz ubiegać się o ulgę podatkową i odzyskać część wydanych na ten cel pieniędzy. Przeczytaj jak to zrobić i szybko odzyskać kilkadziesiąt funtów. Nie ma większego znaczenia czy Twój „uniform” to zwykły T-shirt, fartuch, mundur czy fabryczne ubranie robocze. W każdym z tych przypadków, jeżeli ponosisz stałe koszta związane z jego utrzymaniem, możesz odzyskać część wydanych na ten cel pieniędzy. Aby ubiegać się o taki zwrot i skorzystać z ulgi podatkowej, musimy jednak spełnić kilka warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.