HOME / Wydarzenia oraz Imprezy / Biznes po godzinach: Zatrudnienie pracownika już niebawem w Bournemouth

Biznes po godzinach: Zatrudnienie pracownika już niebawem w Bournemouth

Biznes po godzinach Zatrudnienie pracownika już niebawem w Bournemouth


Biznes po godzinach: Zatrudnienie pracownika już niebawem w Bournemouth

Jak zatrudnić pracownika zgodnie z prawem? Na każdym etapie rekrutacji: od publikacji ogłoszenia, poprzez wybór kandydata i jego zatrudnienia, do rozwiązania umowy z pracownikiem, pracodawca ma obowiązek przestrzegać przepisów prawnych gwarantujących szereg praw pracownikowi.

Jakich przepisów pracodawca musi przestrzegać, jakie ma obowiązki wobec pracownika, o czym musi pamiętać i jakich błędów nie popełniać dowiesz się 29 marca na najbliższym spotkaniu „Biznes po godzinach” organizowanym przez Polish Business Hub. Gościem spotkania będzie doświadczony radca prawny z zakresu prawa pracy – Agnieszka Bania, która w przystępny sposób opowie o wszystkich aspektach prawnych związanych z zatrudnieniem pracownika.

– Spotkania networkingowe „Biznes po godzinach” to doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby zdobyć cenną wiedzę od prawdziwych ekspertów, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a przy tym spędzić miło wieczór z dala od codziennych problemów – mówi Ewa Erdmann, założycielka Polish Business Hub i organizatorka spotkań „Biznes po godzinach”. – Uczestnicy naszych spotkań cenią sobie luźną i przyjazną atmosferę sprzyjająca nawiązywaniu kontaktów oraz wiedzę i wskazówki, które pomagają im w rozwoju ich firm – dodaje.

Wydarzenie skierowane jest dla przedsiębiorców, którzy stoją przed decyzją zatrudnienia pracownika oraz dla firm, które mają już pracowników, ale chcą się upewnić, czy przestrzegają wszystkich obowiązujących ich przepisów.

 

W programie również networking w przemiłym towarzystwie ciekawych ludzi, czyli wymiana kontaktów, wiedzy i doświadczeń, która jest niezwykle cenna w prowadzeniu i rozwoju firmy.

Na każdego uczestnika czeka powitalny drink.

 

Biznes po godzinach: Zatrudnienie pracownika

29 marca 2018r, w godzinach 18:30 – 21:00

The Fours, 4 St Michael’s Rd, Bournemouth

BH2 5DX

 

Więcej informacji i rezerwacje na stronie www.polishbusinesshub.co.uk




więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Kobiety Mafii 2 w kinach w Southampton 2019

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.