HOME / PORADNIKI / Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii

Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii

Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii


Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii.

Polskojęzyczna Wspólnota AA na Terenie Wielkiej Brytanii.

Alkoholizm jest choroba którą można leczyc. Jesteśmy tu aby pomóc! Anonimowi Alkoholicy zapewniają poufną pomoc ludziom mającym problem z piciem alkoholu. Pomoc jest dostępna365 dni w roku dla wszystkich którzy chcą przestać pić i pozostać trzeźwymi.
Wszyscy którzy szukają pomocy mogą skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 0207 403 8520. Osoba zwracająca się o pomoc powinna skontaktować się z infolinią osobiście gdyż nie kontaktujemy się z potencjalnym chorym na życzenie osób trzecich (rodzina, przyjaciele, pracodawcy).
Stałe dyżury infolinii 0207 403 8520 odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 17:00 – 21:00. W pozostałe dni wszystkie zainteresowane osoby mogą nagrać się na sekretarke. Prosimy o podanie swojego imienia i numer telefonu. Kontaktujemy sie w przeciągu kolejnych 48 godzin.
Sekretarka jest sprawdzana 2 razy dziennie.
AA, w ramach służby 12 Kroku umożliwia osobisty kontakt z potencjalne chorymi i wprowadzenie do najbliższej grupy AA. Na każdej grupie dostępna jest również literatura opisująca wspólnote AA oraz program 12 Kroków zdrowienia z alkoholizmu.

 

Lista meeting’ów:

www.aa-pik-wielkabrytania.org.pl/index.php/mitingi-londyn

Telefon: 0207 403 8520

Email: [email protected]

Strona: www.aa-pik-wielkabrytania.org.pl

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Sprowadzenie do Polski zwłok lub prochów

Sprowadzenie do Polski zwłok lub prochów

W celu sprowadzenia z zagranicy zwłok lub prochów wymagane jest pozwolenie, które wydaje starosta lub prezydent miasta właściwy ze względu na planowane miejsce pochówku zwłok lub prochów oraz zaświadczenie na sprowadzenie zwłok lub prochów (szczątków) do kraju wydane przez konsula.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 2 =