HOME / PORADNIKI / Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii

Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii

Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii


Anonimowi Alkoholicy w Wielkiej Brytanii.

Polskojęzyczna Wspólnota AA na Terenie Wielkiej Brytanii.

Alkoholizm jest choroba którą można leczyc. Jesteśmy tu aby pomóc! Anonimowi Alkoholicy zapewniają poufną pomoc ludziom mającym problem z piciem alkoholu. Pomoc jest dostępna365 dni w roku dla wszystkich którzy chcą przestać pić i pozostać trzeźwymi.
Wszyscy którzy szukają pomocy mogą skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 0207 403 8520. Osoba zwracająca się o pomoc powinna skontaktować się z infolinią osobiście gdyż nie kontaktujemy się z potencjalnym chorym na życzenie osób trzecich (rodzina, przyjaciele, pracodawcy).
Stałe dyżury infolinii 0207 403 8520 odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 17:00 – 21:00. W pozostałe dni wszystkie zainteresowane osoby mogą nagrać się na sekretarke. Prosimy o podanie swojego imienia i numer telefonu. Kontaktujemy sie w przeciągu kolejnych 48 godzin.
Sekretarka jest sprawdzana 2 razy dziennie.
AA, w ramach służby 12 Kroku umożliwia osobisty kontakt z potencjalne chorymi i wprowadzenie do najbliższej grupy AA. Na każdej grupie dostępna jest również literatura opisująca wspólnote AA oraz program 12 Kroków zdrowienia z alkoholizmu.

 

Lista meeting’ów:

www.aa-pik-wielkabrytania.org.pl/index.php/mitingi-londyn

Telefon: 0207 403 8520

Email: [email protected]

Strona: www.aa-pik-wielkabrytania.org.pl

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji

Dlaczego Polacy w UK pracują poniżej swoich kwalifikacji?

Większość Polaków pracuje na niskopłatnych stanowiskach, często znacznie poniżej swoich kwalifikacji i umiejętności. Jak informuje Ośrodek Badań nad Migracjami UW, 30% naszych rodaków wykonuje prace wymagające niskich, a 40% zaledwie średnich kwalifikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 14 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.