HOME / Wiadomości / Wiadomości Southampton / ABP Southampton Marathon 2018

ABP Southampton Marathon 2018

ABP Southampton Marathon


ABP Southampton Marathon 2018

Maraton przez najbardziej malownicze ulice, wybrzeżem i przez parki w Southampton. W tym roku zupełnie nowa trasa, która zawiera mniej górek! Dla tych mniej zaawansowanych możliwość udziału w półmaratonie, biegu na 10 lm lub rodzinny bieg na 1 milę!

Taka gratka zdarza się biegaczom tylko raz do roku. A do tego wszystko można przebiec przez malowniczy Itchen Bridge, zawieszony na wysokości 100 stóp nad taflą wody. Dwa okrążenia zakończą się na mecie przed urzędem miasta przy Guildhall Square.

Jeszcze 48 dni do tego wydarzenia, więc nie zwlekaj tylko zarejestruj się. Nie ważne czy jesteś wytrawnym biegaczem, czy początkującym, bo do wybory masz maraton, półmaraton, bieg na 10 kilometrów i 1 milę. A co ważne w większości trasa prowadzi po płaskim terenie, więc jest też idealna dla początkujących biegaczy.

 

Masz czas do 15 marca! ABP Southampton Marathon 2018

Rees Leisure organizator ABP Southampton Marathon zaprasza 22 kwietnia wszystkich do Southampton. Jest to świetna alternatywa, dla tych którym nie udało się wykupić miejsc w londyńskim biegu.

Pamiętajmy jednak, że liczba miejsc w maratonie jest ograniczona do 12 000. Więc nie zwlekaj i zarejestruj się tutaj. Czas ucieka!  Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się  do 15 marca. Po tej dacie można jeszcze pobiec na rzecz fundacji charytatywnej lub skontaktować się z organizatorem mailem: [email protected]

Koszt udziału w imprezie to od £7 do £ 49, w cenie zawarty jest pakiet biegacza, napoje, które będą rozdawane na trasie, gadżety, ubezpieczenie.

 

 

A może rodzinny bieg na 1 milę?

Warto wspomnieć o biegu na 1 milę, w którym mogą wziąć udział biegacze od 2 lat do 17. W tym biegu też wezmą udział maskotki wspierających ten bieg firm i organizacji.

Nowością będą zawody dla szkół „School Challenge”, co ciekawe nie jest istotne tylko, kto szybciej przybieganie na metę, ale ilu uczniów z danej szkoły weźmie udział w biegu. Im więcej uczestników z danej szkoły, tym większa szansa zdobycia nagrody dla swojej placówki.

 

Młodzież będzie podzielona na grupy wiekowe i zawalczy też o najlepszy czas w kategoriach: 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają koszulki i odpowiednie medale. Zapisz również do 15 marca.

 

ABP Southampton Marathon 2018
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

W końcu! kolejny Stand-up po polsku w Southampton!

W końcu! kolejny Stand-up po polsku w Southampton!

Zapraszamy na mocny wieczór komediowy, podczas którego Wojtek Pięta i Damian Skóra przedstawią swoje najlepsze programy, których nie ma w internecie. Ten wieczór przejdzie do historii łamiąc wszelkie tabu i dając dwie godziny ciągłego śmiechu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + 17 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.